Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,28 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЯРОВЕНКО ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
УДК 303.732.4:658.152
 
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність – 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Днiпропетровськ - 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у ДВНЗ “Українському державному хiмiко-технологiчному унiверситетi” Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Багрова Інна Василівна,
ДВНЗ “Український державний хiмiко-технологiчний унiверситет” Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіки промисловості та організації виробництва (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного муніципального управління”, декан економічного факультету
кандидат економічних наук, доцент
Асанова Ельзара Рустемівна,
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, доцент кафедри менеджменту та маркетингу (м. Сімферополь)
Захист відбудеться “ 22 ” березня 2008 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.080.01 в Національному гірничому університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий “ 18 ” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дереза


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення конкурентоспроможності пiдприємства у дiловому спiвробiтництвi забезпечується інвестицiйною дiяльнiстю, що реалiзується втіленням вiдповiдних iнвестицiйних проектiв. Тому саме інвестиційні рішення визначають напрям та ефективність використання фінансових ресурсів підприємств на тривалий період і стають ключовою проблемою управління у сучасних умовах.
Аналіз ситуації у вітчизняній промисловості за окремими видами діяльності свідчить про те, що кількість підприємств, як і загальний обсяг промислової продукції, зростає, але рентабельність має незадовільну тенденцію через негативний вплив інфляційних процесів з початку 90-х років. Частка збиткових підприємств промисловості сягала до третини, від їх загальної кількості, а збитки зберігають негативну тенденцію. Інвестиції у підприємства промисловості мають незадовільний рівень доходності та ліквідності, а рівень їх ризикованості є завеликим. Змінити негативну ситуацію можливо тільки на базі використання інвесторами ефективного механізму забезпечення надійності інвестиційних проектів.
Дослiдження з проблеми прийняття iнвестицiйних рiшень в цiй галузi започатковані у середині ХХ сторіччя в працях С.К. Майєрса, Й.Ф. Магі, Г.А. Сіка, В.Н. Беренса, П.М. Хавранека та iнших авторiв. Вітчизняні і зарубіжні учені Е.Р. Асанова, І.А. Бланк, І.Т. Балабанов, Т.Г. Бень, І.В. Багрова, А.В. Верба, О.С. Галушко, С.Б. Довбня, А.Б. Ідрисов, С.О. Москвин, А.А. Пересада, Т.Б. Решетілова, В.П. Савчук, C.Я. Салига, В.А. Ткаченко, Р.Б. Тян, В.Г. Федоренко та інші частину наукових досліджень присвятили теоретичним і методологічним питанням розробки та реалізації інвестиційних проектів на підприємствах, формуванню механізму регулювання інвестиційної діяльності на рівні країни, регіонів і галузей господарства, вдосконаленню матема-тичного апарату оцінювання ризику та ефективності проекту, впровадженню заходів “ризик-менеджменту”. Але нинішні методи оцінювання інвестиційних проектів, спрямовані, як правило, на вирішення локальних питань визначення їх ефективності без створення єдиного механізму забезпечення надійності під впливом заходів “ризик-менеджменту”. Разом з тим існуючі розробки потребують більш глибокого врахування ступеня ризику в інвестиційних розрахунках, подальшого розвитку у напрямі формування цілісної системи забезпечення надійності, вдосконалення методичних підходів до визначення інвестиційних характеристик проекту, процесу управління ризиком та оптимізації його наслідків, що є необхідною умовою створення комплексного ефективного економічного механізму забезпечення надійності інвестиційного проекту.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок