Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення споживних властивостей і збереженості печива

Поліпшення споживних властивостей і збереженості печива

Назва:
Поліпшення споживних властивостей і збереженості печива
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,43 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Павлишин Маріанна Львівна
УДК 664.8.004.4
Поліпшення споживних властивостей і збереженості печива
Спеціальність 05.18.15 – товарознавство харчових продуктів
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата
технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівській комерційній академії Укоопспілки на кафедрі товарознавства продовольчих товарів
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Сирохман Іван Васильович, Львівська комерційна академія Укоопспілки, завідувач кафедри товарознавства продовольчих товарів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дорохович Антонела Миколаївна, Український державний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки України, м. Київ, професор кафедри технології хліба, макаронного та кондитерського виробництв. кандидат технічних наук, доцент Кириченко Людмила Сергіївна, Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів.
Провідна установа: Харківська державна академія технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України, м. Харків кафедра товарознавства та експертизи товарів.
Захист відбудеться “ 8 “ лютого 2001 року о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19
Автореферат розісланий 2 січня 2001 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Є.В. Тищенко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На сучасному етапі важливою проблемою стає розширення асортименту виробів профілактичного призначення, поліпшення споживних властивостей, підвищення біологічної цінності і подовження строків зберігання харчових продуктів. Високий вміст жиру в печиві негативно позначається на тривалості зберігання. При зберіганні печива проходять процеси вологообміну, окислення ліпідів і ароматичних речовин, неферментативне потемніння й обсіменіння мікроорганізмами. Тому для нього важливо підібрати таку нетрадиційну сировину, складники якої гальмують розвиток небажаних змін і одночасно поліпшують його органолептичні властивості. Окрім цього, це дозволить зекономити дорогу сировину і знизити собівартість виробів.
Використання різних видів сучасних пакувальних матеріалів робить продукцію привабливішою для покупця, підвищуючи її конкурентоспроможність. Проте залишаються малодослідженими питання захисної дії упаковки, її вплив на якість і тривалість зберігання печива.
Удосконалення структури асортименту і якості печива повинні грунтуватися на збалансованому, повноцінному і адекватному харчуванні населення, відповідних наукових розробках з цих питань, які знайшли місце в дисертаційній роботі.
Проблеми поліпшення споживних властивостей і забезпечення тривалого зберігання печива є актуальними і мають важливе наукове та практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу було проведено згідно закону України "Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини" від 23 грудня 1997 року, а також державних програм: "Розвиток виробництва тари і таропакувальних матеріалів на період до 2000 року", "Використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року", багатогалузевої науково-технічної програми: "Високоефективні ресурсозберігаючі виробництва харчових продуктів високої біологічної цінності", "Технологія виробництва дитячого, лікувального та профілактичного харчування". Дисертаційна робота також пов'язана з науковою темою 03.08.01./091–03 "Розробка нових технологій м'ясних продуктів, продуктів з борошна для лікувально-профілактичного харчування та впровадження їх у виробництво", яка затверджена наказом Державного комітету України з питань науки і технології № 15 від 03.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Поліпшення споживних властивостей і збереженості печива

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок