Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> автоматизована система розкрою листового прокату в суднобудуванні

автоматизована система розкрою листового прокату в суднобудуванні

Назва:
автоматизована система розкрою листового прокату в суднобудуванні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,48 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Український державний морський технічний університет
імені адмірала Макарова
На правах рукопису
Удовицький Дмитро Валентинович
УДК 629.5.081.4 : 681.518.001.33.002.1
автоматизована система розкрою листового прокату в суднобудуванні
05.08.04 - Технологія суднобудування та судноремонту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському державному морському технічному університеті імені адмірала Макарова, Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент, Фатєєв Микола Володимирович, Український державний морський технічний університет імені адмірала Макарова, декан факультету післявузівський підготовки, завідуючий кафедрою Основ підприємництва та управління підприємством.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, Мільто Олексій Олексійович, ТОВ-фірма “Байтвек” (м. Миколаїв), президент фірми
кандидат технічних наук, доцент Герасимович Леонід Михайлович, Херсонський економіко-правовий інститут Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту ЗЕД
Провідна установа: Одеський державний морський університет, Міністерства освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться "28" травня 2001 р. о "1000" годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.060.01 при Українському державному морському технічному університеті імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграду, 9.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова за адресою: 54001, м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграду, 9.
Автореферат розісланий "27" квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ф. Квасницький
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розкрій листового прокату є одним з етапів технологічної підготовки суднобудівного виробництва. Задачі, розв'язувані на цьому етапі, характеризуються значною трудомісткістю. Крім того, ці задачі впливають на формування запуску металу в обробку, і їх рішення без застосування засобів автоматизації приводить до неефективного використання ресурсів підприємства і порушенню графіка побудування судна. Відповідно, у закордонних та вітчизняних дослідженнях процесів технологічної підготовки виробництва значна увага приділяється автоматизації розкрою. Незважаючи на проведені роботи, у даний час на ринку відсутня хоч скільки-небудь визнана ефективна система розкрою. Причиною недостатньої ефективності є недосконалість формалізованих моделей, покладених в основу існуючих систем і застосовуваних методів вирішення задач. Це викликає необхідність подальшого дослідження процесів розкрою листового прокату.
Будь-яка досить складна автоматизована система у своєму розвитку проходить кілька етапів: аналіз вимог, формалізація моделюємих процесів, реалізація, тестування і наступне супроводження. Як правило, ефективного рівня, на якому вона може задовольняти поставленим цілям, система досягає, якщо її розвиток має циклічну природу. Дійсно, до моменту, коли завершується реалізація і тестування системи, накоплений досвід дозволяє конкретніше визначити вимоги і будувати більш ефективні формалізовані моделі. Такий досвід отримано в результаті власних досліджень, розробок і аналізу інших робіт.
Крім факторів природної еволюції автоматизованих систем особливе значення має і вплив науково-технічного прогресу, визначаючий розвиток обчислювальної техніки, технологічного устаткування та ін. З підвищенням рівня автоматизації змінюються також підходи до представлення і рішення задач, технологічні й управлінські структури, технологічні процеси й ін.
Зв'язок з науковими програмами. Дисертаційна робота включає розробки, виконані відповідно до плану НДР УДМТУ Міністерства освіти і науки України по темах № 12/1264 "Розвиток інструментальних засобів САПР/АСТПВ у суднобудуванні на основі експертних систем" № держреєстрації 0197U 012946, № 13/1360 "Удосконалювання методів і засобів проектування технологічних процесів у корпусообробному виробництві" № держреєстрації 0100U 003106 та госпдоговірної теми № 1418 "Адаптація і впровадження програмних засобів автоматизованого розкрою листових матеріалів".

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: автоматизована система розкрою листового прокату в суднобудуванні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок