Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ СОШНИКА І ПРИКОЧУЮЧОГО КОТКА ПОСІВНОЇ СЕКЦІЇ ПРОСАПНОЇ СІВАЛКИ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ СОШНИКА І ПРИКОЧУЮЧОГО КОТКА ПОСІВНОЇ СЕКЦІЇ ПРОСАПНОЇ СІВАЛКИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ СОШНИКА І ПРИКОЧУЮЧОГО КОТКА ПОСІВНОЇ СЕКЦІЇ ПРОСАПНОЇ СІВАЛКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,19 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АРТЕМЕНКО ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
УДК 631.33.024.2;5
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ СОШНИКА І ПРИКОЧУЮЧОГО КОТКА ПОСІВНОЇ СЕКЦІЇ ПРОСАПНОЇ СІВАЛКИ
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі сільськогосподарського машинобудування Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Шмат Сергій Іванович, Кіровоградський національний технічний університет, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Морозов Іван Васильович, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, професор кафедри сільськогосподарських машин;
кандидат технічних наук, доцент
Слугінов Володимир Митрофанович, Сумський національний аграрний університет, доцент кафедри тракторів і сільськогосподарських машин.
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут механізації і електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук, смт Глеваха Київської області, відділ вирощування польових культур.
Захист відбудеться 3 липня 2007р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 25 травня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку сільського господарства вирощування цукрових буряків займає важливе місце в загальному сільськогосподарському виробництві. Виробництво цукрових буряків в Україні забезпечує лише 70% загального обсягу потреб цукру на душу населення, але ж господарства нашої держави, що сіють буряк, здатні повністю забезпечити цукром населення України.
Останніми роками спостерігається підйом у розвитку селекції нових сортів і гібридів, які здатні давати врожайність, необхідну для повного забезпечення нашої держави цукром. Однак високоефективні сорти самі по собі навряд чи можуть розв’язати всі проблеми. Щоб сорти змогли виявити свій реальний потенціал, необхідно ретельно, на високому рівні дотримуватись умов агротехніки вирощування цукрових буряків.
Відомо, що запорукою високих урожаїв є отримання ранніх і дружних сходів не тільки за рахунок посіву в межах терміну агровимог, а й завдяки правильному виконанню технологічного процесу робочими органами, які впливають на швидкість проростання насіння цукрових буряків. Основними факторами, які впливають на схожість та розвиток рослин, є рівномірність посіву насіння по довжині рядка і глибині загортання. Але якщо висівний апарат має забезпечувати рівномірність укладання по довжині рядка, то сошник і прикочуючий коток повинні розв’язати проблему укладання насіння в борозні та утворення необхідних умов для його проростання, а саме – укриття насіння вологими шарами ґрунту нижнього горизонту та прикочування насіння з обох боків у зоні його знаходження. Тому чим більш рівномірна подача насіння, тим важливіше значення має правильна робота сошника та прикочуючого котка.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Тема роботи пов’язана з тематичним планом НДДКР № 0106U009265 Кіровоградського національного технічного університету на 2002 – 2005 роки та “Концепцією комплексної державної програми реструктуризації і розвитку бурякоцукрової галузі на період до 2010 року” – розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2005 р. N 566-р.
Мета й задачі дослідження. Метою досліджень є підвищення ефективності роботи сошника та прикочуючого котка посівної секції просапної сівалки шляхом вдосконалення й обґрунтування їхніх конструктивно-технологічних параметрів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ СОШНИКА І ПРИКОЧУЮЧОГО КОТКА ПОСІВНОЇ СЕКЦІЇ ПРОСАПНОЇ СІВАЛКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок