Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)

Загрузка...

РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА) / сторінка 6

Назва:
РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інтегральний індикатор ефективності розвитку міста показує, що в цілому підсумкова ефективність розвитку міста піднялася на 6%.
Третій розділ дисертаційної роботи "Інтегральний системно-диференційований підхід до управління програмами розвитку міських комплексів" розкриває суть підходу до управління програмами розвитку міських комплексів на прикладі м. Харкова.
Для формування і використання сучасної ефективної програми розвитку міст розроблена інтегральна системно-диференційована модель:
де Sміста – єдина інтегральна система ефективного розвитку міста;
?: - знак підсумування локальних підсистем;
{S1}- система цілей розвитку та формування міста;
{S2}- система використаних ресурсів;
{S3} – система обмеження;
{S4} – система пріоритетів;
{S5} – система інформації;
{S6} – система аналізу даної обраної інформації;
{S7} – система початкових програм розвитку та реформування міста;
{S8} – система правового забезпечення усіх заходів, рекомендацій та результатів початкових програм розвитку та реформування міста;
{S9} – система юридичного забезпечення програм, що розробляються фахівцями та персоналом;
{S10} – система психологічного забезпечення програм;
{S11} – система спробного упровадження розроблених програм;
{S12} – система кінцевих програм;
{S13} – система кадрових, менеджерських, фінансових та інших заходів із впровадження оптимізованих програм;
{S14} – система контролю за впровадженням кінцевих програм;
{S15} – система отриманих результатів.
Для підвищення ефективності розвитку міст рекомендовано використовувати цілу систему абсолютних і відносних показників.
Досліджена найважливіша категорія - якість життя населення міст. Це якість використовуваних матеріальних та інших благ при їх оптимальній кількості та максимальному середньому терміну життя.
Встановлена особлива важливість та пріоритетність таких показників якості життя населення міст, як показники охорони здоров'я громадян та їх освіти.
В умовах науково-технічної революції особистість починає виступати в якості самоцілі загальномодельного розвитку, при цьому вона ж служить головним знаряддям прогресу. В даний час спостерігається досить високий ступінь диференціації в соціально-економічному розвитку регіонів. Подібна диференціація скоріш визначається відмінностями в стартових умовах входження регіону в ринок, що сформувалися переважно під впливом минулої практики регулювання територіального розвитку, ніж особливостями проведених економічних перетворень.
На сьогодні є принципове значення має розробка методики з ув'язування процесів розробки й прийняття програм з формуванням і проведенням бюджетної політики. Показники прогнозних і програмних документів соціально-економічного розвитку міста стають основою, орієнтиром для розробки суб'єктами підприємницької діяльності власних прогнозів, планів та бізнес-планів.
В умовах реформування економічної системи побудови відкритого суспільства з соціально орієнтованою економікою важливо знайти рішення,
спроможні принципово вплинути на стабілізацію і розвиток регіональної економіки.
Одним з найбільш важливих чинників, що впливає і забезпечує спільній розвиток міст, є житлова проблема та реалізація ефективних фінансових механізмів її вирішення. Суттєво змінює стосунки в житловій сфері зміна форм власності на житло. Житлова проблема, що сьогодні загострилася, потребує розробки відповідної програми та проведення нової державної політики. Вартість вказаної програми житлового будівництва дорівнює річному бюджету України, але її реалізація має велике соціально-політичне й економічне значення.
Такі параметри покладено в основу формування і реалізації нової фінансово-економічної політики з урахуванням сучасної суспільно-економічної ситуації в країні. Як свідчить досвід багатьох країн світу, розгортання житлового будівництва є потужнім локомотивом, здатним привести до нарощування обсягів виробництва в багатьох інших галузях народного господарства, які необхідні для облаштування і експлуатації житла.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок