Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)

Загрузка...

РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)

Назва:
РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
Харківська національна академія міського господарства
ІЩЕНКО ТЕТЯНА ВЛАДЛЕНІВНА
УДК 56.0509(2)25
РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)
Спеціальність: 08.10.01 - розміщення продуктивних сил i регіональна
економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Ковалевський Георгій Валентинович,
Харківська національна академія міського
господарства, професор кафедри
менеджменту і маркетингу в міському
господарстві
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук,
Ніколаєв Всеволод Петрович, Науково-дослідний інститут фінансового права Національного університету державної податкової служби України, завідувач відділу економіко-математичного моделювання, аналізу і прогнозів
при Президентові України, перший застра,
- кандидат економічних наук, доцент
Димченко Олена Володимірівна, Харківська національна академія міського господарства, доцент кафедри міської та регіональної економіки, м. Харків
Провідна установа - Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, кафедра економічної теорії та регіональної економіки м. Полтава
Захист відбудеться “27” __січня___ 2007 р. о 13 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 при Харківській національній академії міського господарства за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “ 26 ” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т. В. Момот


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Міста як центри економічного, політичного, наукового й культурного життя відіграють якісно вирішальну роль у забезпеченні розвитку країни в цілому. В Україні, де у містах та приміських зонах зосереджено 67,4 % її населення, проблема ефективного розвитку міст розглядається і як надзвичайно важлива з огляду на інтереси переважаючої кількості громадян. При цьому її вирішення носить регіонально особливий характер і вимагає науково обґрунтованого поєднання загальної методології (програмно-цільового) управління розвитком міст із врахуванням місцевих особливостей.
Аналіз методів розробки і результатів здійснення програм розвитку різних міст з початку 60-х років минулого століття і особливо на сучасному етапі виявив ряд проблем. По-перше, після багатьох років кризового стану в Україні якість життя населення, інфраструктура міст та їх господарський розвиток значно відстають від аналогічних характеристик високорозвинених країн, на стандарти яких орієнтується Україна. Становище ускладнює дефіцит фінансових, матеріально-технічних, енергетичних ресурсів, недоліки організації і управління у міському господарстві, відсутність досвіду сучасного муніципального самоврядування, яке існує у високорозвинених країнах.
У зв'язку з цим саме тепер, коли відновлюється процес розвитку міст, виникає потреба у принципово нових міських програмах, які б спиралися на останні аналітичні дані, нові цілі, критерії, методи аналізу і контролю.
Окремі проблеми (архітектурно-будівельні, соціально-демографічні, фінансово-економічні тощо), підходи та методи (комплексний, програмно-цільовий, проектний тощо) в управлінні розвитком міст відображені в численних оботах провідних вітчизняних і закордонних вчених: І.С.Акімової, А.Є.Ачкасова, В.П.Бабіча, Ю.Н.Бажала, В.П.Березіна, І.А.Бланка, Дж.П.Блера, П.П.Борщевського, П.Т.Бубенко, Г.С.Волинського, Н.С.Герасимчука, А.П.Голикова, Б.Н.Данилишина, М.І.Долішнього, М.Домбровського, С.І.Дорогунцова, Н.Н.Єрмоленка, А.О.Єпофонової, В.С.Занадворова та А.В.Занадворової, С.І.Іщука, Т.М.Качали, Е.П.Качана, Н.А.Кізіма, Г.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МІСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ М. ХАРКОВА)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок