Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА КОНТРОЛЮ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЦИФРОВИХ ТИПОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМІНИ В РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ ОЗБРОЄННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕНЕРГОСТАТИЧНОГО МЕТОДУ ДІАГНОСТУВАННЯ

МЕТОДИКА КОНТРОЛЮ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЦИФРОВИХ ТИПОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМІНИ В РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ ОЗБРОЄННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕНЕРГОСТАТИЧНОГО МЕТОДУ ДІАГНОСТУВАННЯ

Назва:
МЕТОДИКА КОНТРОЛЮ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЦИФРОВИХ ТИПОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМІНИ В РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ ОЗБРОЄННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕНЕРГОСТАТИЧНОГО МЕТОДУ ДІАГНОСТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,71 KB
Завантажень:
7
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ
ЖИРОВ Генадій Борисович
УДК 681.518.5
МЕТОДИКА КОНТРОЛЮ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЦИФРОВИХ ТИПОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМІНИ В РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ ОЗБРОЄННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕНЕРГОСТАТИЧНОГО МЕТОДУ ДІАГНОСТУВАННЯ
Спеціальність 20.02.14 – озброєння і військова техніка
 
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, МО України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Жердєв Микола Костянтинович, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор кафедри бойового застосування і експлуатації (радіоелектронного озброєння).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Савченко Юлій Григорович, Національний університет харчових технологій, професор кафедри інформаційних систем;
кандидат технічних наук, доцент Бахвалов Валентин Борисович, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, начальник кафедри радіолокаційного озброєння.
Провідна установа Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, МО України, м. Київ.
Захист відбудеться 19.05. 2006 р. о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .001.40 Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03680, Київ-680, просп. Глушкова 2, корп. 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, Київ-33, вул. Володимирська 58, зал 12.
Автореферат розісланий 17.04. 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ПАШКОВ С.О.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Радіоелектронні засоби озброєння (РЕЗО), які експлуатуються в ЗС України, побудовані за модульним принципом на основі типових елементів заміни (ТЕЗ). Кількість цифрових ТЕЗ таких об’єктів постійно зростає і в деяких зразках досягає 80% від їх загальної кількості.
Аналіз стану системи технічного обслуговування і ремонту РЕЗО показав, що існуюча система недосконала. Це, насамперед, зумовлено її структурою, яка характеризується трьома рівнями ремонту. Дані рівні ремонту територіально віддалені один від одного, а функції, які вони виконують, частково дублюються. Існуючі засоби вбудованого контролю не в змозі виявити несправний цифровий ТЕЗ, а виявляють лише групу підозрюваних в несправності. Локалізація дійсно несправного цифрового ТЕЗ та його ремонт здійснюється відповідно на другому та третьому рівнях ремонту, а ремонт РЕЗО здійснюється агрегатним методом. При цьому ЗІП об’єкта тривалий час виявляється недостатньо укомплектованим, що призводить до зниження імовірності достатності ЗІП об’єкта та зменшення середнього часу відновлення, а також до збільшення вартості відновлення цифрових об’єктів РЕЗО.
Виправити таку ситуацію можна, якщо укомплектувати об’єкт або групу об’єктів на місці їх дислокації відносно простим і недорогим діагностичним пристроєм – уніфікованим ремонтним модулем (УРМ), який би контролював технічний стан (ТС) цифрових ТЕЗ швидко і з припустимою достовірністю.
Відомі методи і розроблені засоби контролю ТС цифрових ТЕЗ мають суттєві недоліки. Головними з цих недоліків є складність розробки і експлуатації діагностичних пристроїв та їх висока вартість, тому їх недоцільно використовувати при діагностуванні цифрових об’єктів РЕЗО безпосередньо на місцях їх дислокації. Необхідно розробити нову методику контролю технічного стану цифрових ТЕЗ з розробкою енергостатичного методу діагностування безпосередньо на місці дислокації РЕЗО, що є сутністю наукової задачі, яка вирішується у роботі.
Тематика дисертаційної роботи спрямована на розробку нової методики контролю технічного стану цифрових ТЕЗ з використанням енергостатичного методу діагностування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МЕТОДИКА КОНТРОЛЮ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЦИФРОВИХ ТИПОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМІНИ В РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ ОЗБРОЄННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕНЕРГОСТАТИЧНОГО МЕТОДУ ДІАГНОСТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок