Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ З УРАХУВАННЯМ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ

РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ З УРАХУВАННЯМ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ З УРАХУВАННЯМ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
МД. МОМІНУЛ ХОК
УДК 338:339.9
РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
З УРАХУВАННЯМ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ
Спеціальність: 08.02.03 - організація управління,
планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2005

Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ)
Міністерства економіки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук
Корабльов Микола Миколайович,
Управління стратегії реформування економіки та
стратегічного планування Кабінет Міністрів України
( м. Київ), головний спеціаліст Департаменту
економічної політики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,академік УААН
Панасюк Броніслав Якович
Київський національний економічний університет
(м.Київ), професор кафедри макроекономіки і державного
управління
кандидат економічних наук
Рубцова Марина Юріївна,
Інститут міжнародних відносин Київського національного
університету ім. Т. Шевченка (м. Київ), старший науковий
співробітник
Провідна установа: Об’єднаний інститут економіки НАН України
(м.Київ), відділ інституційного та макроекономічного
регулювання економіки
Захист відбудеться “23 ” червня 2005 року о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, м.Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки України за адресою:01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28, перший поверх.
Автореферат розісланий “21” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.Ю. Рудченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Рішення стратегічних завдань розвитку економіки України в значній мірі залежить від результатів зовнішньоекономічної діяльності, а також забезпечення державою ії сприятливого режиму. Це буде стимулювати подальше зростання економіки, наповнення її реальнім капіталом, забезпечить високий соціально-економічний рівень. У зв'язку з тим, що економіка України розвивалася як складова частина економіки колишнього СРСР у відриві від світових і загальноєвропейських процесів, її науковці й практики ще не нагромадили достатнього досвіду, який дозволяє ефективно використовувати його при державному регулюванні зовнішньоекономічної діяльності, вирішенні питань збалансованості загальноекономічної та зовнішньоекономічної політики. Одним із шляхів розв’язання цього питання може бути визначення найбільш істотних тенденцій та закономірностей впливу зовнішніх факторів на економічний розвиток України, а також визначення пріоритетів у стратегії економічних перетворень.
Проблемі впливу зовнішніх факторів на економічний розвиток України присвячені роботи багатьох вітчизняних і закордонних авторів, хоча їх дослідження зосереджені переважно на методичних підходах, що в основному базуються на використанні адаптаційних моделей країн із розвинутою ринковою економікою. В той же час удосконалення регулювання економічного розвитку України з урахуванням зовнішніх факторів, її участь у різноманітних інтеграційних об’єднаннях потребують розробки загальної концепції розвитку зовнішньоекономічної діяльності на державному рівні, адаптації національної економіки до роботи в умовах подальшої інтеграції у світову економічну систему. Активне використання найбільш ефективних важелів впливу на дієспроможність у всіх гілках економічної сфери допоможе Україні подолати внутрішні економічні проблеми і зайняти належне її можливостям місце у світових господарських зв'язках, що й зумовлює актуальність обраної теми дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукове дослідження пов’язане з планом науково-дослідних робіт НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, зокрема автор приймав участь у виконані теми “Розроблення прогнозу економічного і соціального розвитку України на середньостроковий період (оптимістичний і песимістичний варіанти) і підготовка пропозицій щодо його використання під час розроблення Урядом “Програми діяльності Кабінету Міністрів України” (2003р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ З УРАХУВАННЯМ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок