Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРУТКОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН З ВРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ НАВАНТАЖЕННЯ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРУТКОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН З ВРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ НАВАНТАЖЕННЯ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРУТКОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН З ВРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ НАВАНТАЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
ХОМИК НАДІЯ ІГОРІВНА
УДК .358.42:362.4
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРУТКОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ
БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН З ВРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ НАВАНТАЖЕННЯ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Рибак Тимофій Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, проректор з навчально-науково-виробничих комплексів і зовнішньоуніверситетської діяльності, завідувач кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Чурсінов Юрій Олексійович, Дніпропетровський державний аграрний університет, завідувач кафедри технології зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, м. Дніпропетровськ
кандидат технічних наук, доцент
Нагірний Юрій Петрович,
Бережанський агротехнічний інститут, проректор з наукової роботи, м. Бережани
Провідна установа: Харківський державний технічний університет сільського господарства, кафедра механізації тваринницьких ферм, Міністерство аграрної політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “_07_” __травня__ 2003 р. о __1300__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.02 з захисту докторських дисертаційних робіт у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись у науково–технічній бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (46001, м. Тернопіль, вул. Руська, ).
Автореферат розісланий “_03_” _квітня_ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д58.052.02,
кандидат технічних наук __________ Попович П.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення довговічності і надійності сільськогосподарських машин, їх робочих органів, зниження металомісткості, покращення експлуатаційних показників, розширення функціонально-технічних можливостей визначають напрямки розробки нових та удосконалення існуючих конструкцій для забезпечення необхідного рівня виконання машинами технологічного процесу.
Одними із основних робочих вузлів сільськогосподарських машин є транспортери, у тому числі пруткового типу. Надзвичайно важливим є врахування дії нерівномірності розподілення навантаження на такі транспортери в цілому і на їх елементи зокрема, що спричиняє до процесу зношування їх тримких елементів. Дана проблема вимагає всестороннього аналізу навантаженості пруткових транспортерів, виявлення причин зношування їх елементів і, на цій підставі, створення математичних моделей, які б описували їх ресурс роботи в реальних умовах експлуатації конструкції.
В існуючих теоретичних та експериментальних дослідженнях пруткових транспортерів-очисників вповні обґрунтовано їх конструктивні параметри, продуктивність, сепаруючу здатність. Однак, не достатньо уваги надається розробці аналітичних підходів до визначення напружено-деформівного стану основних елементів пруткових транспортерів коренезбиральних машин і дослідженню умов зношування їх елементів, тому не забезпечується надійність роботи металоконструкцій пруткових транспортерів з прогнозованим ресурсом їх роботи.
Дослідження у дисертаційній роботі направлені на вдосконалення конструкцій цих робочих органів, вирішення питань забезпечення необхідної роботоздатності пруткових транспортерів та їх складових, що є актуальним при розробці та проектуванні бурякозбиральних машин.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження за темою дисертаційної роботи виконувалися згідно з науково-дослідною тематикою кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя при виконанні наукових тем: “Прогнозування ресурсу роботи типових конструкційних елементів мобільних сільськогосподарських машин” (номер держреєстрації 0100U000786), “Покращення працездатності машин для збирання цукрових буряків за рахунок вдосконалення конструкцій робочих органів” (номер держреєстрації 0101U009180) в рамках пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки, нових технологій та ресурсозберігаючих технологій в енергетиці, промисловості, агропромисловому комплексі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРУТКОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН З ВРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ НАВАНТАЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок