Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОБУДОВА МАТЕМАТИЧНИХ МАКРОМОДЕЛЕЙ КОМПОНЕНТ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

ПОБУДОВА МАТЕМАТИЧНИХ МАКРОМОДЕЛЕЙ КОМПОНЕНТ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

Назва:
ПОБУДОВА МАТЕМАТИЧНИХ МАКРОМОДЕЛЕЙ КОМПОНЕНТ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,60 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний університет "Львівська політехніка"
Козак Юрій Ярославович
УДК 621.3:519.876.5
ПОБУДОВА МАТЕМАТИЧНИХ МАКРОМОДЕЛЕЙ
КОМПОНЕНТ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
05.09.05 – теоретична електротехніка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університеті імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Стахів Петро Григорович,
завідувач кафедри теоретичної та загальної електротехніки Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Мандзій Богдан Андрійович,
директор інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету “Львівська політехніка”;
кандидат технічних наук, доцент
Мельник Богдан Кирилович,
доцент кафедри “Інформаційні системи в менеджменті” Львівського національного університету імені Івана Франка
Провідна установа – Інститут електродинаміки Національної академії наук України, відділ теоретичної електротехніки
Захист відбудеться “ 22 ” червня 2002 р. о 14 годині 00 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.02 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд. 114 головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “ 20 ” травня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 35.052.02 Коруд В.І


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На даний час у процесі побудови й аналізу електротехнічних систем різноманітного призначення великого поширення набувають системи автоматизованого проектування (САПР). Це пов’язано з високими вимогами, які ставляться до параметрів і характеристик проектованої апаратури, зростаючим рівнем її складності, широким застосуванням компонент різної фізичної природи, що у свою чергу вимагає застосування машинних методів аналізу при її проектуванні.
Комп'ютерний аналіз у проектуванні електричних кіл та електротехнічних систем, хоча й почав використовуватися порівняно недавно, проте досить швидко охоплює щораз нові класи проектованих систем, що у свою чергу приводить до виникнення потреби в постійному поповненні бібліотек математичними моделями компонент цих систем, множина яких постійно розширюється як якісно, так і кількісно.
Серед існуючих методів побудови макромоделей слід відзначити розроблені А.А. Ланне і С.А. Букашкіним методи побудови моделей у вигляді співвідношення вхід-вихід на основі розщеплення сигналів, використання рядів Вольтера-Пікара, вагомий вклад в розвиток яких зробив Л.В. Данілов, алгоритм Хо-Калмана для побудови моделей у формі лінійних дискретних рівнянь стану, узагальнений А. Ісідорі на випадок білінійних моделей. Проте існуючі методи побудови математичних макромоделей не є достатньо універсальними, і вимагають використання різних методик для моделювання об'єктів різних класів. Це ускладнює не тільки саму побудову моделей, а й подальше їх використання, оскільки математичні форми їх представлення також різняться.
Отже, на даний момент існує потреба в розробці універсальних алгоритмів, з допомогою яких можна було б ефективно будувати макромоделі нелінійних багатополюсних компонент електротехнічних, радіоелектронних і інших систем.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає напрямку наукових робіт кафедри радіофізики Львівського національного університету імені Івана Франка, які проводяться за тематикою "Розробка алгоритмів і програм математичного моделювання складних режимів у нелінійних динамічних системах". Дисертаційна робота виконувалася в рамках наукових тем ФТ_ Б "Розробка алгоритмів і програм математичного моделювання складних режимів у нелінійних динамічних системах", номер державної реєстрації 0197U018128 у Львівському національному університеті імені Івана Франка, та ДБ/ЧИСЕН "Розроблення методів та паралельних алгоритмів розрахунку динамічних процесів неоднорідних електротехнічних систем", номер державної реєстрації 0100U000500 у Національному університеті "Львівська політехніка".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПОБУДОВА МАТЕМАТИЧНИХ МАКРОМОДЕЛЕЙ КОМПОНЕНТ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок