Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ КАНАЛІВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ КАНАЛІВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ КАНАЛІВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,29 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Київський національний торговельно-економічний університет
Полєжаєва Ілона Олександрівна
УДК 339.138:677
ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ КАНАЛІВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Ортинська Валентина Василівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри маркетингу та комерційної діяльності.
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дайновський Юрій Анатолійович
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Луцій Олександр Павлович
ПВНЗ “Європейський університет”,
завідувач кафедри маркетингу.
Провідна установа: Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського, кафедра маркетингу та комерційної справи, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться “ 19 ” січня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, аудиторія А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою:
02156, м. Київ, вул. Кіото, 19
Автореферат розісланий “18 ” грудня 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І.Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На етапі становлення ринкових відносин посилення конкурентної боротьби на внутрішньому споживчому ринку зумовлює підвищення зацікавленості національних підприємств до процесу формування систем розповсюдження продукції. Впровадження сучасних методів управління у різні сфери господарської діяльності спричиняє значне розширення кола маркетингових завдань та обґрунтовує необхідність здійснення багатоваріантного аналізу рішень у процесі вибору потенційних партнерів. У зв’язку з цим зростають й вимоги до організування та визначення форми співпраці в рамках каналів розповсюдження, через які продукція потрапляє до кінцевого споживача.
Для підприємств легкої промисловості України, які розповсюджують вироблену продукцію у високо конкурентному середовищі, в умовах наближення перспективи вступу до Світової організації торгівлі особливої актуальності набуває маркетингове спрямування процесу формування каналів розповсюдження, орієнтоване на підвищення результативності всіх його учасників та задоволення вимог споживачів. А відтак, конструювання каналів розповсюдження продукції підприємства є одним з найбільш важливих та складних кроків його маркетингової діяльності, оскільки реалізація прийнятого рішення вимагає чималих матеріальних та часових витрат, і від коректності такого рішення залежить досягнення підприємством успіху на ринку. Зрушення в освоєнні українськими виробниками раніше втрачених ринків суттєво уповільнює представлення на ринку значного обсягу імпортних товарів, а також недобросовісна конкуренція з боку продавців товарів “секонд-хенд”. Окрім цього, бракує й наукових досліджень маркетингових аспектів процесу розповсюдження, адаптованих до особливостей трансформаційного ринку країни.
Отже, застосування науково обґрунтованого механізму формування маркетингових каналів розповсюдження продукції підприємствами легкої промисловості є важливим фактором набуття ними бажаного конкурентного статусу на існуючих та перспективних ринках збуту і заслуговує на детальне вивчення з подальшим пристосуванням до вимог вітчизняного ринку.
Окремі питання формування каналів розповсюдження стали об’єктом дослідження всесвітньо визнаних фахівців з маркетингу. Теоретико-методологічні аспекти цієї проблеми висвітлені у роботах І. Ансоффа, Г. Армстронга, Г. Дж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ КАНАЛІВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок