Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СПОСІБ ЛОКАЛЬНОГО ПІДСИЛЕННЯ КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

СПОСІБ ЛОКАЛЬНОГО ПІДСИЛЕННЯ КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
СПОСІБ ЛОКАЛЬНОГО ПІДСИЛЕННЯ КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,49 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Бондар Олена Миколаївна
УДК| 624.012:059.25
СПОСІБ ЛОКАЛЬНОГО ПІДСИЛЕННЯ
КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
кандидат технічних наук, доцент
Копейко Анатолій Євгенович,
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Фоміца Леонід Миколайович,
Сумський національний аграрний університет,
завідувач кафедри будівництва та архітектури;
кандидат технічних наук, доцент
Клименко Євген Володимирович
Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Провідна організація:
Донбаська національна академія будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка
Захист відбудеться “15” червня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий “11” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к. т. н., доцент Крот О.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема відновлення і ремонту кам'яних конструкцій житлових будівель останнім часом є особливо актуальною, оскільки значна частина основних фондів, введених в експлуатацію з кінця 40-х до початку 60-х років, отримала значний ступінь зносу і не придатна до нормальної експлуатації (або знаходиться в аварійному стані). У той же час за економічних умов, що склалися, об'єми реконструкції будівель і споруд значно перевищують об'єми капітального будівництва. Найбільш інтенсивно ведеться відновлення житлових і громадських цегляних будівель, у зв'язку з чим актуальним завданням є розробка ефективних способів підсилення несучих конструкцій вказаних будівель.
В даний час для відновлення пошкоджених кам'яних конструкцій існують і традиційно використовуються різні способи підсилення. На жаль, всі вони пов'язані із зміною зовнішнього вигляду фасадів, що неприйнятно для пам’яток архітектури. Такі роботи вимагають великих фінансових і трудовитрат, до того ж вони проводяться із відселенням мешканців на час реконструкції (для житлових будівель).
Все вище зазначене зумовлює актуальність і перспективність розробки і дослідження ефективних способів відновлення і підсилення кам'яних будівель, зокрема, житлових будинків і пам’яток архітектури.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану наукових досліджень кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури в рамках державних бюджетних науково-дослідних робіт з тем: “Розробка способів підвищення ефективності кам'яних конструкцій будівель і споруд, експериментально-теоретичні дослідження характеру їх роботи”; “Способи попереднього напруження сталезалізобетонних та монолітних залізобетонних конструкцій для нового будівництва, відновлення та реконструкції будівель і споруд”, а також в рамках загальнодержавної багатогалузевої програми “Ресурс” і її розділу “Будівництво”.
Мета роботи – розробка і впровадження ефективного способу локального підсилення цегляної кладки склопластиковим або сталевим внутрішнім армуванням із одночасним обтисненням окремих пошкоджених каменів з тріщинами, а також створення інженерної методики розрахунку несучої здатності конструкцій, підсилених вказаним способом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СПОСІБ ЛОКАЛЬНОГО ПІДСИЛЕННЯ КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок