Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Зв’язки з громадськістю в системі місцевих органів влади (державно-управлінський аспект)

Зв’язки з громадськістю в системі місцевих органів влади (державно-управлінський аспект)

Назва:
Зв’язки з громадськістю в системі місцевих органів влади (державно-управлінський аспект)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,93 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національна академія державного управління при Президентові Україн
и


Національна академія державного управління при Президентові України
Львівський регіональний інститут державного управління
Серант Андрій Йосипович
УДК 659:352.07:35 (477)
Зв’язки з громадськістю в системі
місцевих органів влади (державно-управлінський аспект)
25.00.01. Теорія та історія державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з державного управління
Львів-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - |
кандидат економічних наук, доцент
Чемерис Анатолій Олексійович
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, директор Інституту
Офіційні опоненти: |
доктор наук з державного управління, професор
Чукут Світлана Анатоліївна
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри інформаційної політики
кандидат економічних наук, професор
Яцура Володимир Васильович
Львівський національний університет ім.І.Франка, завідувач кафедри менеджменту
Провідна установа: Хмельницький університет управління та права.
Захист відбудеться 31 березня 200 6 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.860.01. у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16).
Автореферат розісланий 18__лютого_200_6_р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.О.Каляєв
Вступ
Актуальність теми. Важливу роль у розвитку українського суспільства відіграє достовірна поінформованість громадськості про ті процеси, які відбуваються в державі. Громадяни України мають право на отримання інформації про діяльність органів влади усіх рівнів. У державах розвинутої демократії органи влади своєчасно забезпечують громадськість такою інформацією. Ефективна комунікація між законодавчою і виконавчою владами усіх рівнів та громадськістю набирає все більшого значення для розвитку громадянського суспільства.
Проблема зв’язків з громадськістю органів державної влади знайшла своє відображення в науковій літературі, передусім за кордоном. Загально відомими є дослідження зв’язків з громадськістю, а також дотичних до них дисциплін, зарубіжних вчених, а саме: І. Альошиної, С. Блека, І. Вікєнт’єва, Д. Дороті, Ф. Джефкінса, П. Джексона, Д. Грунінга, С. Катліпа, У. Юрі та багатьох інших. Роботи наведених авторів стосуються розгляду теоретичних та практичних проблем зв’язків з громадськістю.
В Україні цей напрямок досягнув за останні роки певних успіхів, про що викладено в роботах українських вчених В. Бебика, В. Королька, Н. Нижник, В. Олуйко, Г. Почепцова, І. Слісаренко, М. Свіріна, Є. Тихомирової, С. Чукут, В. Малиновського та інших.
Зв’язкам з громадськістю присвячені дисертації українських дослідників Л. Руіс Медісабаль, С. Колоска та В. Водолазького, однак питання зв’язків місцевих органів влади з громадськістю не досліджувались. Недостатнє дослідження цього питання, яке і досі позбавлене обґрунтованих фундаментальних наукових досліджень, практичних рекомендацій, типових інструкцій, які б враховували як світовий, так і вітчизняний досвід, дає право стверджувати актуальність вибраної тематики з питань зв’язків місцевих органів влади з громадськістю для вирішення проблем державного будівництва на сучасному етапі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Зв’язки з громадськістю в системі місцевих органів влади (державно-управлінський аспект)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок