Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ КООРДИНАТ В ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ З ВИПАДКОВИМИ ЗБУРЕННЯМИ

СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ КООРДИНАТ В ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ З ВИПАДКОВИМИ ЗБУРЕННЯМИ

Назва:
СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ КООРДИНАТ В ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ З ВИПАДКОВИМИ ЗБУРЕННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,92 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
МАЛЯР
Андрій Васильович
УДК 62-83-52
СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ КООРДИНАТ В ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ
З ВИПАДКОВИМИ ЗБУРЕННЯМИ
Спеціальність 05.09.03 - Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 1998
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному університеті “Львівська політехніка”.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Лозинський Орест Юліанович
ДУ “Львівська політехніка”, зав.кафедрою електроприводу та автоматизації промислових установок
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Луцків Микола Михайлович
Українська академія друкарства, зав.кафедрою автоматизації поліграфічного виробництва
кандидат технічних наук, доцент
Василів Карл Миколайович
Український державний лісотехнічний університет, доцент кафедри обчислювальної техніки і моделювання технологічних процесів
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м.Київ.
 
Захист відбудеться “ 26 “ грудня 1998 р. о 14 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.02 при Державному університеті “Львівська політехніка” (290646, м.Львів, вул. С.Бандери, 12)
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Державного університету “Львівська політехніка” (290646, м.Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий “ 24 “ листопада 1998 р.
Вчений секретар спеціалізованої Ради
кандидат технічних наук, доцент Шегедин О.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Техніко-економічні показники функціонування складних електромеханічних систем в значній мірі залежать від точності підтримання регульованої координати на заданому рівні, або від точності відпрацювання впливів, які діють на систему.
У багатьох електромеханічних системах металургійної, гірничої, папероробної промисловостей збурення, що діють на об'єкт керування, носять випадковий характер і приводять до значних (до 50%) відхилень від заданого значення амплітуд регульованих координат. Щодо частотного діапазону таких збурень, то він може лежати або далеко від частоти зрізу, або в околі частоти зрізу такої електромеханічної системи. У першому випадку за допомогою керуючого впливу, синтезованого на основі детермінованої моделі, можна досягнути прийнятних показників стабілізації регульованої координати, тому що реакція системи формується як реакція на окремо взяте збурення і час відпрацювання цього збурення є меншим від інтервалу його появи. Що ж до другого випадку, то часто виникає ситуація, коли під дією згаданих збурень електромеханічна система, синтез керуючого впливу якої побудований на основі детермінованого підходу, починає відпрацьовувати одне збурення, а в цей же час виникає нове збурення, яке може мати протилежний знак. Невідповідність моделі формування керуючого впливу до реального процесу в об'єкті приводить не тільки до погіршення відпрацювання збурень системою, а й до її розгойдування, що суттєво впливає на такі показники функціонування систем як продуктивність, якість виробів, термін експлуатації деталей установки і т.п. Наприклад: коливання споживаної активної потужності привідного двигуна дефіброра приводить до погішення та якості деревинної маси; коливання навантаження обертової печі викликають коливання її корпусу та фундаменту, що прискорює спрацювання деталей і вузлів кінематичної схеми приводу.
Необхідність формувати керуючі впливи в технічних системах, які б суттєво покращили показники стабілізації регульованої координати при дії випадкових збурень, привела до застосування принципів статистичної теорії керування і формування керуючих впливів у вигляді потоку впливів. Відомі методи синтезу автоматичних систем керування мають ряд недоліків, які обмежують сферу їх застосування, зокрема в електромеханічних системах. Тому кожне нове рішення чи новий підхід в напрямі синтезу відповідних потоків керуючих впливів на основі адекватного опису реальних процесів в таких системах є на сьогоднішній день актуальним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ КООРДИНАТ В ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ З ВИПАДКОВИМИ ЗБУРЕННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок