Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОГНОЗУВАННЯ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЛЕЗОВОЇ ОБРОБКИ

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОГНОЗУВАННЯ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЛЕЗОВОЇ ОБРОБКИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОГНОЗУВАННЯ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЛЕЗОВОЇ ОБРОБКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,78 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Гордєєв Андрій Сергійович
УДК 621.941.0.15:681.5
ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОГНОЗУВАННЯ І
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЛЕЗОВОЇ ОБРОБКИ
спеціальність 05.02.08 - Технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Технології і управління якістю в машинобудуванні” Українскої інженерно-педагогічної академії Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор,
Арпентьєв Борис Михайлович,
Українська інженерно-педагогічна академія,
м. Харків, завідувач кафедри технології і
управління якістю в машинобудуванні.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Зенкін Анатолій Семенович,
Київський національний університет технології та
дизайну, м. Київ, завідувач кафедри метрологіі,
стандартизаціі, сертифікаціі
доктор технічних наук, професор,
Карпусь Владислав Євгенович,
Військовий інститут внутрішніх військ, м. Харків, професор кафедри інженерної механіки
доктор технічних наук, професор,
Михайлов Олександр Миколайович,
Донецький національний технічний університет,
м. Донецьк, завідувач кафедри технологіі машинобудування
Провідна організація: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інстітут”, кафедра технології машинобудування Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться "_20_"_квітня_2006 р. у 14-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний иститут" за адресою: 61002, м. Харків. вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
Автореферат розіслано "_03_"_березня_ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.А. Пермяков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішою умовою ефективної діяльності промислових підприємств в економічних обставинах, що склалися, є забезпечення оптимального поєднання показників якості і надійності продукції, що випускається. Міжнародні стандарти якості ІСО 9000 для реалізації цієї умови передбачають комплекс заходів різного рівня і функціонального призначення, які включають етапи розробки, забезпечення, виготовлення і реалізації.
Одними з основних напрямків досліджень при створенні таких систем є моделювання параметрів і характеристик технологічних процесів (ТП) механічної обробки й адаптивне керування точністю формоутворення. Робота в цьому напрямку дозволить виявити енергетичні, інформаційні і динамічні параметри процесу, необхідні для його керування, і спрогнозувати ресурсні характеристики деталі в процесі її експлуатації. Фундаментальні розробки в галузі математики й обчислювальної техніки пропонують нові методи обробки даних, зокрема, з використанням нейроних мереж.
Створення принципово нових систем керування якістю механічної обробки, які враховують стохастичні складові технологічних систем (ТС), є актуальною проблемою. Її вирішення дозволить підвищити якість механічної обробки, прогнозувати якість ТП на етапі науково-дослідницької роботи, проектувати технологічне устаткування на основі принципово нових підходів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами. темами. Робота виконана відповідно до держбюджетної теми "Наукові основи створення високоякісних технологій та обладнання в механоскладальному виробництві" 02-01 ДБ №ДР0102U001859, що розробляється в рамках Постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2001 року №2623-III “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”, і наукової тематики кафедри "Технології і управління якістю в машинобудуванні" Української інженерно-педагогічної академії ГБ №2/3 "Удосконалювання системи якості технологій і метрологічного забезпечення". Здобувач брав безпосередню участь у виконанні НДР як керівник теми або відповідальний виконавець.
Мета роботи і завдання досліджень. Створення принципово нових систем прогнозування і забезпечення якості лезової обробки, що враховують стохастичні складові технологічних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОГНОЗУВАННЯ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ЛЕЗОВОЇ ОБРОБКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок