Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,33 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана
Денис Володимир Петрович
УДК 657:341.1
ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кузьмінський Юрій Анатолійович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торговельно-економічний
університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
кандидат економічних наук, професор
Труш Володимир Євдокимович,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Захист дисертації відбудеться “_21_” вересня 2007 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська , 49-Г, аудиторія 601.
Автореферат розісланий “_20_” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За роки реформування економіки України знизився науково-технічний рівень багатьох підприємств, зменшилась частка технологічно складних виробництв, скоротилась кількість спеціалістів, що виконують науково-технічні роботи. Все це негативно вплинуло на інноваційні процеси держави в цілому без яких неможливий сталий розвиток підприємства у довготривалій перспективі, забезпечення його конкурентоспроможності в ринкових умовах, зростання обсягів виробництва і збуту продукції. А тому одержання стабільних доходів спостерігається лише в тих підприємствах, які активно впроваджували інновації. Частка таких підприємств за останні роки не перевищує 17% від усіх промислових підприємств, серед яких підприємства нафтопереробної та газової промисловості домінують і становлять – 40%, медичної – 35%, чорної металургії – 30%, машинобудування – 27%, харчової – 25 % .
У цілому ж у світі спостерігається прискорення темпів науково-технічного розвитку, а тому метою вітчизняних підприємств є здійснення інноваційної діяльності як головної вимоги сучасності з формування високого техніко-технологічного й організаційного рівня компаній.
Досягнення вказаної мети та вирішення проблем пов’язаних з науково-технічним розвитком потребує виваженого оперативного регулювання інноваційної діяльності господарюючих суб’єктів керівниками усіх рівнів. Для цього необхідно в повній мірі володіти достовірною економічною інформацією, що ґрунтується на використанні оперативних обліково-аналітичних даних. А тому в даній роботі облік і аналіз господарських операцій створення, впровадження, використання та реалізації інновацій у діяльності підприємства в процесі оперативного управління розглядається як оперативний облік і аналіз.
Актуальність дисертаційної роботи обумовлена необхідністю забезпечення інформаційних потреб щодо здійснення оперативного менеджменту інноваційної діяльності підприємства з метою прийняття управлінських рішень, а також потребою вдосконалення оперативного обліку та аналізу інноваційної діяльності вітчизняних суб’єктів господарювання.
Значний внесок у дослідження теорії, обліку та аналізу інноваційної діяльності зробили праці багатьох вітчизняних та зарубіжних учених і практиків. Авторами цих досліджень є вітчизняні вчені: О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок