Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ПРИТИРАЛЬНИХ МАШИН З КУТОВИМИ КОЛИВАННЯМИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОМІРНОГО ЗНОШУВАННЯ ПРИТИРА ТА ІНТЕНСИВНОГО ОБРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ПРИТИРАЛЬНИХ МАШИН З КУТОВИМИ КОЛИВАННЯМИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОМІРНОГО ЗНОШУВАННЯ ПРИТИРА ТА ІНТЕНСИВНОГО ОБРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ПРИТИРАЛЬНИХ МАШИН З КУТОВИМИ КОЛИВАННЯМИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОМІРНОГО ЗНОШУВАННЯ ПРИТИРА ТА ІНТЕНСИВНОГО ОБРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,09 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет “Львівська політехніка”
Шпак Ярослав Володимирович
УДК 621.9.048.6.06(088.8)
ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ
ВІБРАЦІЙНИХ ПРИТИРАЛЬНИХ МАШИН З КУТОВИМИ КОЛИВАННЯМИ
ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОМІРНОГО ЗНОШУВАННЯ ПРИТИРА
ТА ІНТЕНСИВНОГО ОБРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ
05.02.02 – машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник |
кандидат технічних наук, доцент
Гаврильченко Олександр Віталійович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості”.
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор
Мартинців Михайло Павлович,
Український державний лісотехнічний університет (м. Львів),
професор кафедри “Прикладна механіка”;
кандидат технічних наук, доцент
Берник Максим Павлович,
Вінницький державний аграрний університет (м. Вінниця),
доцент кафедри “Автоматизація та комплексна механізація технологічних процесів”
Провідна установа | Національний технічний університет “Харківський політех-нічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра “Деталі машин” (м. Харків).
Захист відбудеться 22 червня 2005 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ауд. 226, гол. корп.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий | “ 5 ” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Форнальчик Є. Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Масове виробництво деталей для гідро-, пневмо-, паливної апаратури, машинобудівної, гірничої, нафтової, газової промисловості та приладобудування, зокрема направляючих штовхачів плунжерів, втулок золотників слідкуючих пристроїв, деталей вузлів ущільнення шарошкових інструментів, кремнієвих пластин для програмоносіїв та підложок мікросхем, калібрів, кінцевих мір тощо, під час виготовлення яких необхідно здійснювати високоточне одностороннє притирання плоских поверхонь, спонукає до досліджень, у зв’язку з недостатньою їх глибиною і якістю, та удосконалення існуючого і розроблення нового високопродуктивного та надійного викінчувального обладнання для даних потреб.
Відносно нескладні конструкції вібраційних притиральних машин з електромагнітним приводом та кутовими коливаннями притира (ВПМ), які призначені для одностороннього притирання плоских поверхонь деталей, високий рівень їх надійності та продуктивності, автоматична правка притира правльними кільцями, добрі показники якості оброблених поверхонь вказують на значні технологічні можливості ВПМ і створюють передумови для поглибленого їх вивчення та вдосконалення.
Проблемами створення ВПМ займалися такі видатні науковці та провідні інженери: Бірін Б.Й., Булгаков Ю.В., Валуєв Р.Ф., Гомберг М.С., Дімаров С.А., Каракулов Н.С., Костенко М.А., Перець М.М., Повідайло В.О., Розенталь Є.З., Серебреннік Ю.Б., Сілін Р.І., Скрастинь С.Я., Халін Н.Ф., Чекашов А.Г. Ними були розроблені та апробовані основи теорії створення ВПМ. Однак, як зазначено у їх працях, кутові коливання притира, за яких амплітуда коливань та швидкості відносного руху (різання) пропорційні радіусу притирального диска, є причиною нерівномірного його зношування, що робить неможливим підвищення якості оброблення деталей на таких машинах.
Отже, розроблення конструкцій високопродуктивних ВПМ із рівномірним зношуванням притира, а також методик їх розрахунку становлять актуальну науково-прикладну задачу, розв’язання якої дасть можливість значно покращити технологічні параметри оброблення деталей.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планом наукових досліджень кафедри “Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості” Національного університету “Львівська політехніка” у рамках держбюджетних науково-дослідних тем ДБ/Вібратор “Створення та дослідження вібраційних транспортно-орієнтуючих модулів для живлення автоматизованого технологічного обладнання при пакуванні, фасуванні та лічбі харчових продуктів і промислових виробів” (№ державної реєстрації 0101U000878) та ДБ/Конвеєр „Розроблення та дослідження вібраційних транспортних машин з ефективним енергоощадним приводом та забезпеченням віброізоляції” (№ державної реєстрації 0103U001359).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ПРИТИРАЛЬНИХ МАШИН З КУТОВИМИ КОЛИВАННЯМИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОМІРНОГО ЗНОШУВАННЯ ПРИТИРА ТА ІНТЕНСИВНОГО ОБРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок