Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АУДИТ ФОРМУВАННЯ ТА РУХУ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

ОБЛІК І АУДИТ ФОРМУВАННЯ ТА РУХУ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

Назва:
ОБЛІК І АУДИТ ФОРМУВАННЯ ТА РУХУ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,07 KB
Завантажень:
68
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАЗБОРСЬКА Олена Олександрівна
УДК 657.334.722.8
ОБЛІК І АУДИТ ФОРМУВАННЯ ТА РУХУ
СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент,
Морозова Ніна Іванівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, доцент кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри бухгалтерського обліку в промисловості
 
кандидат економічних наук, доцент,
Редько Олександр Юрійович,
Національний центр обліку та аудиту Інституту статистики, обліку і аудиту Держкомстату України, професор
Провідна установа: | Національний університет ім. Т. Шевченка,
кафедра обліку і аудиту,
м. Київ
Захист відбудеться 20.01.2005 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 17.12.2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мних Є.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах глобалізації світового господарства, які визначаються розвитком міжнародних економічних відносин, створенням транснаціональних, спільних підприємств, об’єктивним критерієм визнання місця і ролі національної економіки України є поява різних форм власності і господарювання, серед яких найбільшого значення для економіки країни набули відкриті акціонерні товариства. Економічною (та правовою) базою їх функціонування є статутний капітал, який у подальшій діяльності стає правовим регулятором по зобов’язаннях товариства та його учасників, а також економічним гарантом платоспроможності.
На сьогодні в Україні операції зі статутним капіталом є недостатньо врегульованими. Неузгодженість норм чинного законодавства, нормативних документів бухгалтерського і податкового обліку, відсутність методичного забезпечення оцінки розміру статутного капіталу за критеріями справедливої вартості і вартості чистих активів актуалізують вибір теми дослідження. Найбільшої уваги в дослідженні приділено проблемам обліку операцій по формуванню і зміні статутного капіталу відкритих акціонерних товариств, неупередженого підтвердження достовірності оцінки капіталу незалежним аудитом, що є обов’язковим для відкритих акціонерних товариств.
Дослідження сучасних науковців – Г. Менк’ю, Ч. Гіла, В.В. Ковальова, І.Й.Яремко та інших присвячені в основному капіталу як економічній категорії, або як предмету фінансового аналізу. Але більшість дослідників не приділяє належної уваги саме статутному капіталу, розглядаючи його як елемент власного капіталу. Аналогічним є розгляд цього питання в інших виданнях з обліку та аудиту. Такі автори як Ф.Ф. Бутинець, М.В. Кужельний, В.В. Сопко, С.Ф. Голов, В.М. Костюченко, В.М. Пархоменко, В.Г. Лінник, М.С. Пушкар, Г.П. Журавель, Ю.Я. Литвин, В.Г. Мельник, Н.М. Грабова розглядали проблеми обліку не акцентуючи увагу на облікових проблемах статутного капіталу. У виданнях із аудиту зарубіжні та вітчизняні вчені –Дж. Робертсон, Дж.К. Лоббек, В.В. Скобара, В.Д. Андреєв, Н.І. Дорош, О.Ю. Редько, О.М. Губачова, С.І. Зубілевич, А.Д. Шеремет, В.Я. Савченко також висвітлюють питання щодо організаційного та методичного забезпечення процедур аудиту без персоніфікації предмету перевірки, у тому числі й статутного капіталу та операцій з ним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОБЛІК І АУДИТ ФОРМУВАННЯ ТА РУХУ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок