Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВНУТРІШНЬОФІРМОВА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ: СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ

ВНУТРІШНЬОФІРМОВА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ: СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ

Назва:
ВНУТРІШНЬОФІРМОВА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ: СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гашенко Андрій Вадимович
УДК: 141.7:316.3:316.75
ВНУТРІШНЬОФІРМОВА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ:
СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ
09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата філософських наук
Запоріжжя – 2004Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: – доктор філософських наук, професор
Бех Володимир Павлович,
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова ( м. Київ),
перший проректор
Офіційні опоненти: – доктор філософських наук, доцент
Додонов Роман Олександрович,
Донецький національний технічний університет, професор кафедри філософії
 

кандидат філософських наук,
Мартинюк Світлана Євгенівна, Запорізький юридичний інститут МВС України, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін
Провідна установа: -- Центр гуманітарної освіти НАН
України, кафедра філософії (м. Київ).
Захист відбудеться "11" лютого 2005 року о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.051.01 в Запорізькому державному університеті за адресою: 69063, м.Запоріжжя, вул.Жуковського, 66, корп.VІ, ауд. 114.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Запорізького державного університету за адресою: 69063, м.Запоріжжя, вул.Жуковського, 66, корп.ІІ.
Автореферат розісланий "29" грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Снєжко В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Соціально-філософське дослідження системи внутрішньофірмових цінностей обумовлено тим, що трансформація економічного та соціокультурного простору України потребує пошуку нових ефективних важелів регулювання людської діяльності. Реформування українського суспільства вимагає переосмислення багатьох соціальних проблем, їх аналізу в контексті всієї світової теорії і практики. Мова політико-ідеологічної сфери плюралістичного суспільства, усталеність родового життя й ефективність функціонування соціальних структур, що їх обслуговують, – мова не фатальних законів, а людських цінностей. Одним із таких регулятивів людської діяльності є внутрішньофірмова система цінностей, здатна сприяти реалізації залишити творчий потенціал людини у виробничій діяльності, підвищити соціальний статус особистості в діловій сфері. Оволодіння цим чинником з боку управлінських структур фірми формує ефективний механізм самоорганізації суб’єктів господарської діяльності, допомагає досягнути визначених ними рівнів розвитку.
Дослідження корпоративних цінностей значно ускладнюється тим, що в ході становлення України як незалежної держави відбулися суттєві зміни насамперед у ціннісному просторі, політичній організації та соціальній структурі суспільства, формах власності, відносинах між особистістю та соціумом, в ідеології та суспільній психології, соціокультурних орієнтаціях людей. Ці зміни не завжди вписуються в усталені ціннісні схеми, нерідко суперечать традиційним уявленням і звичним способам життєдіяльності в економічній сфері. Актуальність дослідження обумовлена ще й тим, що сам термін “внутрішньофірмова система цінностей” не є загальновизнаним поняттям вітчизняної соціально-філософської думки і потребує певного теоретичного осмислення.
Низкою чинників обумовлена і практична актуальність теми. По-перше, – об’єктивним розвитком інтегративних процесів у виробничій сфері сучасних економічних систем, що неминуче веде до формування єдиної світової економіки. По-друге, – потребами переходу від моделі розвитку економіки, яка існувала в Україні раніше, до інноваційної моделі, що настійно вимагає підтримувати перетворювальну трудову активність людей в умовах поширення глобалізаційних процесів. Вивчення сутності внутрішньофірмових цінностей допоможе сформувати теоретичне й методологічне підґрунтя для ефективної соціально-конструктивної спрямованості підприємницької практики і роботи державного сектору економіки в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВНУТРІШНЬОФІРМОВА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ: СОЦІАЛЬНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок