Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОРІВНЯЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ РЕПРОДУКТИВНИХ, ВІДГОДІВЕЛЬНИХ ТА МЯСНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ РІЗНОГО НАПРЯМКУ ПРОДУКТИВНОСТІ

ПОРІВНЯЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ РЕПРОДУКТИВНИХ, ВІДГОДІВЕЛЬНИХ ТА МЯСНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ РІЗНОГО НАПРЯМКУ ПРОДУКТИВНОСТІ

Назва:
ПОРІВНЯЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ РЕПРОДУКТИВНИХ, ВІДГОДІВЕЛЬНИХ ТА МЯСНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ РІЗНОГО НАПРЯМКУ ПРОДУКТИВНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,94 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА ім. О.В.Квасницького УААН
 
ВИСЛАНЬКО Олександр Олександрович
УДК 636.4.082
ПОРІВНЯЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ РЕПРОДУКТИВНИХ, ВІДГОДІВЕЛЬНИХ ТА МЯСНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ РІЗНОГО НАПРЯМКУ ПРОДУКТИВНОСТІ
06.02.01 – розведення та селекція тварин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
ПОЛТАВА - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі розведення та генетики, дослідному господарстві "Тахтаулово" і лабораторіях Інституту свинарства ім. О.В. Квасницького УААН.
Науковий керівник: – доктор сільськогосподарських наук, професор, академік УААН
Рибалко Валентин Павлович, Інститут свинарства ім. О.В. Квасницького УААН, директор.
Офіційні опоненти: – доктор сільськогосподарських наук, професор
Агапова Євгенія Михайлівна, Одеський державний аграрний університет, завідувач кафедри спеціальної зоотехнії–
кандидат сільськогосподарських наук
Мазур Василь Євгенійович, Полтавська державна аграрна академія, старший викладач кафедри розведення.
Провідна установа: – Національний аграрний університет України, зооінженерний факультет, м. Київ,
вул. Героїв Оборони, 15
Захист відбудеться "_31 "_липня_2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої Ради К 44.351.01 при Інституті свинарства ім. О.В. Квасницького УААН за адресою:
36006 м. Полтава, вул. Шведська Могила, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту свинарства ім. О.В. Квасницького УААН за адресою:
36006 м. Полтава, вул. Шведська Могила, 1.
Автореферат розісланий "_27_"__червня_2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат біологічних наук О.І.Підтереба.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми досліджень. Забезпечення населення в достатній кількості повноцінними продуктами харчування, особливо тваринного походження, залишається одним з найважливіших завдань сільськогосподарського виробництва. Дану проблему практично не можливо вирішити без інтенсивного розвитку свинарства у всіх господарствах незалежно від розміру і форм власності.
У світовій практиці зберігається тенденція до збільшення поголів'я свиней і нарощування виробництва свинини. Перевага розвитку галузі свинарства надається через важливі біологічно-господарські особливості цих тварин: багатоплідність, скоростиглість, економне використання кормів та високі харчові якості мяса і сала.
В Україні сьогодні розводять більше 10 вітчизняних і зарубіжних генотипів, які різняться між собою за напрямком та рівнем продуктивності.
В комплексі заходів по збільшенню виробництва свинини, поряд з покращенням годівлі та утримання тварин, особливе значення приділяється удосконаленню існуючих порід, підвищенню племінних і відтворювальних якостей тварин. Подальше удосконалення генотипів, створення нових порід, типів, ліній свиней та їх кросів є важливим завданням науковців та свиноводів – практиків, а порівняльне вивчення тварин різного напрямку продуктивності представляє значний теоретичний і практичний інтерес.
Разом з тим, свинарство України переживає важкі часи. За останнє десятиріччя поголів'я свиней скоротилося в два рази, а виробництво свинини майже в 2,5 рази. Намітилася тенденція зростання поголів'я і виробництва м'яса в індивідуальному секторі та фермерських господарствах. На такий стан розвитку галузі вплинув цілий ряд об'єктивних та суб'єктивних факторів.
Проходять зміни в умовах господарювання, міняються форми власності, впроваджуються нові економічні відносини. Нові умови господарювання вплинули на прояв рівня продуктивності тварин, в багатьох господарствах значно змінилися умови їх годівлі та утримання.
Виходячи з вищесказаного виникає необхідність порівняльного вивчення порід різного напрямку продуктивності в аналогічних умовах годівлі та утримання, а також науковому обґрунтуванні їх раціонального використання. Саме здійснення цих актуальних питань і передбачається даною науковою працею, яка в певній мірі відповідає сучасному попиту виробництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ РЕПРОДУКТИВНИХ, ВІДГОДІВЕЛЬНИХ ТА МЯСНИХ ЯКОСТЕЙ СВИНЕЙ РІЗНОГО НАПРЯМКУ ПРОДУКТИВНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок