Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Довготривале руйнування тонкостінних Циліндричних труб за умов повзучості при двовісному Статичному навантаженні

Довготривале руйнування тонкостінних Циліндричних труб за умов повзучості при двовісному Статичному навантаженні

Назва:
Довготривале руйнування тонкостінних Циліндричних труб за умов повзучості при двовісному Статичному навантаженні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,64 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ МЕХАНІКИ ім. С.П.ТИМОШЕНКА
Русінов Олександр Олександрович
УДК 539.3
Довготривале руйнування
тонкостінних Циліндричних труб за умов повзучості
при двовісному Статичному навантаженні
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Голуб Владислав Петрович,
Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України, завідувач відділом механіки повзучості.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук
Гигиняк Фелікс Федорович,
Інститут проблем міцності ім.Г.С.Писаренка НАН України,
провідний науковий співробітник відділу механіки конструкційних матеріалів;
кандидат технічних наук
Галішин Олександр Закір’янович,
Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України,
старший науковий співробітник відділу термопластичності.
Провідна установа:
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”,
кафедра динаміки та міцності машин.
Захист відбудеться “ 25 ”січня 2005р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.166.01 в Інституті механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Нестерова, 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту механіки
ім. С.П.Тимошенка НАН України.
Автореферат розісланий “23 ” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.166.01
д.ф.-м.н. О.П.Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тонкостінні трубопроводи різного призначення застосовуються практично у всіх галузях сучасної техніки та господарства. Металеві труби використовуються, наприклад, для виготовлення трубопроводів нагрівачів у парових турбінах, оболонок захисту тепловиділяючих елементів та трубопроводів системи охолодження ядерних реакторів, трубопроводів високотемпературних технологічних установок по переробці нафти та газу. Тонкостінні труби із полімерних матеріалів широко використовуються в хімічній та нафтохімічній промисловості для транспортування особливо агресивних та стерильних середовищ, у будівництві, а також у системі міського комунального господарства. Забезпечення надійної праці сучасних трубопроводів протягом усього терміну експлуатації пов’язано перш за все із збереженням їх цілостності за даних режимів навантаження та суттєво залежить від точності методів розрахунку на довготривалу міцність, які дозволяють врахувати багатовісність навантаження. Тому задачі довготривалого деформування та руйнування за умов плоского напруженого стану складають актуальну проблему для тонкостінних трубопроводів.
Найбільш ефективні методи розрахунку довготривалої міцності за умов складного напруженого стану базуються на використанні концепції еквівалентних напружень, які також інтепретуються як критерії довготривалого руйнування. Однак, практично всі відомі критерії довготривалого руйнування не враховують ні клас матеріалу, ні вид напруженого стану, ні знаки головних напружень. В той же час як експериментальні дані показують, що довготривала міцність матеріалів та елементів конструкцій суттєво залежить від умов та режимів навантаження. Невирішеними залишаються також задачі розрахунку термінів експлуатації трубопроводів за умов повзучості та визначення безпечних розмірів найбільш навантажених їх участків. Відсутні рекомендації з формування бази даних, які необхідні для достоменного визначення всіх матеріальних констант, що використовуються у розрахункових моделях та критеріях, а також рекомендації з екстраполяції даних з руйнування за умов складного напруженого стану.
Метою дослідження в дисертаційній роботі є побудова та екпериментальне обгрунтування змішаних критеріїв довготривалого руйнування ізотропних матеріалів за умов плоского напруженого стану та вирішення на цій основі задач з розрахунку часу до руйнування тонкостінних циліндричних труб за умов повзучості при різних режимах двовісного навантаження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Довготривале руйнування тонкостінних Циліндричних труб за умов повзучості при двовісному Статичному навантаженні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок