Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка методів і моделей організації і управління процесами транспортного обслуговування за сучасних умов

Розробка методів і моделей організації і управління процесами транспортного обслуговування за сучасних умов

Назва:
Розробка методів і моделей організації і управління процесами транспортного обслуговування за сучасних умов
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,61 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
Дикий Сергій Олександрович
УДК 656.13.330.4
Розробка методів і моделей організації і управління процесами транспортного обслуговування
за сучасних умов
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович,
Національний транспортний університет,
проректор.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Курніков Іван Петрович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри.
Кандидат технічних наук, доцент Гутаревич Сергій Юрійович,
Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут, завідувач відділу.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м.Київ
Захист відбудеться “18”травня 2001 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул.Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул.Кіквідзе, 42
Автореферат розісланий “13” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гедз Ю.М.
Актуальність роботи. Розвиток України, як частини всесвітньої спільноти потребує зміни мислення, вирішення багатьох науково-технічних, економічних та соціальних задач. Такі задачі виникають як на макро, так і на мікрорівні. Транспорт є важливою ланкою господарського комплексу будь-якої держави та потребує уваги науковців і фахівців для вирішення його проблем.
Транспорт - одна зі складових виробництва та обслуговування у будь-яких галузях господарства. Він приймає участь в усіх етапах виробничого процесу - від доставки сировини і комплектуючих до транспортування готової продукції до місць призначення. Розвиток транспортного комплексу має значний вплив на валовий продукт країни.
Автомобільний транспорт як одна зі складових транспортного комплексу України на сьогодні має багато проблем. Це - застарілі рухомий склад і виробничо-технічна база, спад обсягів перевезень, невідповідність характеристик наявного рухомого складу потребам перевезень, низький рівень управлінських, маркетингових і фінансових технологій або їхня повна відсутність, недостатнє науково-методичне забезпечення транспортної галузі та інші.
У рамках дисертаційних досліджень на прикладі автотранспортних підприємств (АТП) вивчений стан різних складових транспортного обслуговування за останні роки. Аналіз показав, що наявна виробнича база АТП завантажена далеко не в повній мірі, й обсяги перевезень з кожним роком зменшуються. Це негативно впливає на показники діяльності підприємств-перевізників. Об'єктивність такої ситуації обумовлена тим, що з попередніх часів залишився великий транспортний потенціал, сформований для забезпечення перевезення значно більших обсягів вантажів, які планувались “від досягнутого”. Разом з тим за останні роки продовжувався спад економічної діяльності в країні, що об’єктивно призвело до зменшення потреби в перевезеннях. Така тенденція залишається і зараз. Таким чином, наявна інфраструктура підприємств автомобільного транспорту не враховує загального спаду виробництва в державі та не відповідає тенденціям розвитку економіки України. На підприємствах типовою є ситуація, коли транспортні засоби простоюють в очікуванні клієнтів. Підприємства не в змозі нести фінансове навантаження з підтримання всього рухомого складу в справному стані. Чисельність робітників на підприємстві значно перевищує потребу.
Розробка управлінських, фінансових та інших моделей і алгоритмів з оптимального розвитку підприємств у цих умовах є одним із актуальних завдань.
Проблемами оптимізації розвитку АТП займалися багато вчених і фахівців, які розглядали окремі аспекти діяльності, що призводило лише до поліпшення локальних показників функціонування підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Розробка методів і моделей організації і управління процесами транспортного обслуговування за сучасних умов

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок