Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ВОДОПРОВІДНИХ ВІДСТІЙНИКІВ (ДЛЯ УМОВ ЙОРДАНІЇ)

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ВОДОПРОВІДНИХ ВІДСТІЙНИКІВ (ДЛЯ УМОВ ЙОРДАНІЇ)

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ВОДОПРОВІДНИХ ВІДСТІЙНИКІВ (ДЛЯ УМОВ ЙОРДАНІЇ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,55 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Аль Аззам Мухаммед
УДК 628.162.087
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ
ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ВОДОПРОВІДНИХ ВІДСТІЙНИКІВ
(ДЛЯ УМОВ ЙОРДАНІЇ)
05.23.04 – Водопостачання, каналізація
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2000


Дисертація є рукописом
Робота виконана в Харківській державній академії міського господарства
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Душкін Станіслав Станіславович,
Харківська державна академія
міського господарства, завідувач
кафедри “Водопостачання,
водовідведення та очищення вод”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Грабовський Петро Олександрович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри “Водопостачання”
кандидат технічних наук Нікулін Сергій Юхимович, Науково-дослідний і проектний інститут “Енергосталь”, м.Харків, завідувач лабораторії
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра “Водопостачання”, м.Київ
Захист відбудеться 1 листопада 2000 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (61002, м.Харків, вул.Сумська, 40, тел. 40-29-20).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, 61002, м.Харків, вул.Сумська, 40.
Автореферат розісланий 28 вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Колотило М.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Аналіз стану водних ресурсів Йорданії свідчить, що в країні відчувається гострий дефіцит води взагалі і якісної питної води зокрема. Це обумовлено розвитком населених пунктів, промислових підприємств і сільського господарства, для водопостачання яких використовуються переважно підземні води, якісні показники котрих не завжди задовольняють вимоги, що ставляться до води господарсько-питного призначення.
Актуальною є проблема застосування для господарсько-питних та інших цілей вод поверхневих джерел, включаючи води р.Йордан і зарегульованих притоків, на території яких проживає понад 65% населення країни і розміщено більше 80% промислових підприємств.
Аналіз існуючих методів підвищення ефективності роботи горизонтальних водопровідних відстійників показує, що конче потрібною є розробка нових більш раціональних за капітальними та експлуатаційними затратами методів, що інтенсифікують процеси осадження зависі. До них належить розглядуваний у даній роботі метод обробки води активованими розчинами реагентів. Він дозволяє підвищити ефективність осадження зависі в горизонтальних відстійниках, поліпшити якість очищення води, знизити витрати реагентів, зменшити габарити споруд реагентного господарства і собівартість проясненої води. Це має велике значення для підвищення технологічної ефективності роботи очисних споруд систем водопостачання як Йорданії, так і України, що підтверджується дослідженнями, виконаними на воді каналу Сів.Донець–Донбас (м.Краматорськ) і модельних водах Харківського водопроводу та р.Йордан.
Робота виконана в межах державної програми “Дослідження адсорбційних, каталітичних і корозійних явищ на поверхні твердих тіл з метою розвитку наукових основ ресурсозберігаючих технологій” (п.6.4), теми 53-24/97 і 53-33/2000, номер державної реєстрації 0198U00191.
Мета і задачі дослідження:
Метою дисертаційної роботи є підвищення ефективності, забезпечення надійності експлуатації та інтенсифікація роботи горизонтальних водопровідних відстійників.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити наступні основні задачі:
1.Вивчити стан водних ресурсів Йорданії та проаналізувати існуючі методи підвищення ефективності роботи горизонтальних водопровідних відстійників, обгрунтувати їх застосування для очищення води питного призначення щодо цієї країни.
2.Розробити експериментальну установку, обгрунтувати методику досліджень, методи аналізу й оцінки надійності результатів експериментів та їх відтворюваність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ВОДОПРОВІДНИХ ВІДСТІЙНИКІВ (ДЛЯ УМОВ ЙОРДАНІЇ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок