Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЕТОНИ ПРИСКОРЕНОГО ТВЕРДІННЯ ДЛЯ ВЛАШТУВАННЯ ТРУБЧАСТИХ ПАЛЬ МЕТОДОМ ОСЬОВОГО ПОШАРОВОГО ПРЕСУВАННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ГРУНТАХ РЕГІОНУ СІРІЇ

БЕТОНИ ПРИСКОРЕНОГО ТВЕРДІННЯ ДЛЯ ВЛАШТУВАННЯ ТРУБЧАСТИХ ПАЛЬ МЕТОДОМ ОСЬОВОГО ПОШАРОВОГО ПРЕСУВАННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ГРУНТАХ РЕГІОНУ СІРІЇ

Назва:
БЕТОНИ ПРИСКОРЕНОГО ТВЕРДІННЯ ДЛЯ ВЛАШТУВАННЯ ТРУБЧАСТИХ ПАЛЬ МЕТОДОМ ОСЬОВОГО ПОШАРОВОГО ПРЕСУВАННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ГРУНТАХ РЕГІОНУ СІРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Нами встановлено, что зміна напрямку ущільнення бетонної суміші на пр
отилежний рух обсадної труби, яка виймається, дозволить гарантувати суц
ільність стовоура палі


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХИТЕКТУРИ
УДК 661.462:624.154
ХАДДАД ОССАМА
БЕТОНИ ПРИСКОРЕНОГО ТВЕРДІННЯ ДЛЯ
ВЛАШТУВАННЯ ТРУБЧАСТИХ ПАЛЬ МЕТОДОМ
ОСЬОВОГО ПОШАРОВОГО ПРЕСУВАННЯ
БЕЗПОСЕРЕДНЬО
В ГРУНТАХ РЕГІОНУ СІРІЇ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків -2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Будівельни матеріали та вироби” Харківського державного технічного університету будівництва та архітетктури (ХДТУБА).
Науковий керівник: | лауреат Державних премій СРСР та України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Бабушкін В.І., завідувач кафедри “Будівельні матеріали та вироби” Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури. |
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Сторожук М.А., Пріднепровська державна академія будівництва та архітектури м.Дніпропетровськ,
кандидат технічних наук, с.н.с. Бабіченко В.Я., директор Українського державного науково-дослідного інституту “Укрводгео”.
Провідна установа: | Харківський державний автомобільно-доріжній технічний університет |
Захист відбудеться: 28 березня 2000 року о 12-30 годині
на засіданні спеціалізованної вченої ради Д.64.056.04 при Харківському державному технічному університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м.Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можно ознайомитися у бібліотеці університету.
Автореферат розіслано 26 лютого 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Ємельяненко М.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи: досвід улаштування фундаментів із трубчастих бетонних буронабивних паль в Україні та Росії показує перспективність їх застосування й в інших регіонах, у тому числі й в Сірії. При цьому досягається зниження матеріалоємності фундаменту в 3-4 рази, а трудозатрат у 1,5-2 рази в порівнянні зі стрічковими та стовпчастими фундаментами.
Досвід виготовлення трубчастих паль та інших бетонних виробів із жорстких сумішей методом осьового пошарового пресування в умовах сухого жаркого клімату та незвязних грунтів показав, що негайна розпалубка призводить до істотної втрати вологи зі свіжозпушеної бетонної суміші, в результаті чого знижується міцність бетону. Це потребувало розробки та прийняття додаткових спеціальних заходів, у числі яких була використана бетонна суміш з прискорювачами твердіння.
Питання підвищення зчеплення паль з грунтом також може бути вирішено шляхом використання бетонів прискореного твердіння, що досягається за рахунок застосування ефективних додатків, для вибору яких використані термодинамічні розрахунки іонних рівноваг. Забезпечення широкого втілення ефективних методів зведення фундаментів для малоповерхового сільського будівництва є актуальною та важливою задачею не тільки для регіону Сірії, але й для півдня України та країн СНД з жарким і сухим кліматом.
Наукова новизна:
-
Систематизовані та досліджені типи будівельних виробів і матеріалів, що застосовуються для влаштування фундаментів в умовах незвязних грунтів і жаркого сухого клімату регіону Сірії, та поставлені задачі, що виникають при вирішенні цієї проблеми.
-
Виконані термодинамічні розрахунки реакцій, що відбуваються при твердінні цементного бетону в умовах використання додатків, що містять кальцій, в залежності від рН води затворення, та розроблені шляхи управління процесами, які здійснюються.
-
Розроблена математична модель процесу консолідації жорстких бетонних сумішей в стінках трубчастих паль в умовах контакту з сухим незвязним грунтом, яка дозволяє обгрунтовано визначити параметри технологічного процесу й геометрію ущільнюючого органу.
-
Обгрунтовано застосування для прискорення твердіння бетонів різних марок комплексного додатку у вигляді розчинних солей кальцію до 3,5 % та Са (ОН)2 до 0,5 % від маси цементу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: БЕТОНИ ПРИСКОРЕНОГО ТВЕРДІННЯ ДЛЯ ВЛАШТУВАННЯ ТРУБЧАСТИХ ПАЛЬ МЕТОДОМ ОСЬОВОГО ПОШАРОВОГО ПРЕСУВАННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ГРУНТАХ РЕГІОНУ СІРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок