Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ФЕРОЗОНДОВОГО МЕТОДУ КОНТРОЛЮ МЕТАЛЕВИХ ВКЛЮЧЕНЬ У ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ

ПІДВИЩЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ФЕРОЗОНДОВОГО МЕТОДУ КОНТРОЛЮ МЕТАЛЕВИХ ВКЛЮЧЕНЬ У ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ФЕРОЗОНДОВОГО МЕТОДУ КОНТРОЛЮ МЕТАЛЕВИХ ВКЛЮЧЕНЬ У ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,66 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
Водолазський Віталій Миколайович
УДК 620.179.14
ПІДВИЩЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ФЕРОЗОНДОВОГО МЕТОДУ КОНТРОЛЮ МЕТАЛЕВИХ ВКЛЮЧЕНЬ У ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ
05.11.13- Прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ-2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Яковенко Валерій Володимирович,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля,
завідувач кафедри електромеханіки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, провідний науковий співробітник
Джала Роман Михайлович,
Фізико-механічний інститут
імені Г.В.Карпенка НАН України
кандидат технічних наук, доцент
Тюпа Ігор Васильович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут"
Захист відбудеться “14” лютого 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.07 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а).
Автореферат розісланий “12” cічня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шевченко О.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку зі вступом України у Світову організацію торгівлі підвищились вимоги до безпеки і якості харчових продуктів, і це вимагає більш досконалих приладів для контролю харчових продуктів на наявність в них металевих часток і предметів. У виробництві харчових продуктів першорядне значення набувають заходи, що гарантують їхню безпеку для життя і здоров'я населення. Вони ґрунтуються на безумовному виконанні підприємствами-виробниками санітарних норм і правил контролю за небезпечними включеннями в сировині, напівфабрикатах і готовій продукції.
Існують прилади для виявлення металевих включень у харчових матеріалах, принципи дії яких ґрунтуються на електромагнітному принципі дії, які, в основному, призначені для контролю продуктів, що пересуваються в потоці. Їхній поріг чутливості дозволяє виявляти металеві частки масою, що залежить від умови контролю, і яка перевищує масу металевих включень, що зустрічаються в контрольованих матеріалах. Маса металевих часток може не перевищувати 0,1-0,5г.
Незважаючи на постійне удосконалювання електромагнітних металодетекторів у напрямку зменшення їхнього порога чутливості і збільшення перешкодостійкості, суттєвих результатів домогтися не вдається. Потрібний новий підхід до принципу побудови електромагнітних металодетекторів. Одним із таких нових підходів є створення комбінованих детекторів, у яких використовується електромагнітна система джерела поля що зондує, а в якості магніточутливого елемента використовується ферозонд як датчик постійного і змінного магнітного поля, елемент високонадійний, дешевий, з одним із найменших порогів чутливості серед магніточутливих елементів.
За допомогою ферозондів контроль харчових продуктів можна здійснювати в прикладених змінних і постійних магнітних полях.
Основною завадою використання перспективного комбінованого методу виявлення металевих часток є відсутність теоретичних і експериментальних досліджень, що стали б в основі проектування приладів, в яких реалізували б цей метод.
Таким чином, дослідження методів і приладів контролю харчових продуктів, що ґрунтуються на принципі виміру інформаційних полів ферозондами, є актуальною задачею і результати її розв’язання мають наукове і практичне значення.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана відповідно до Концепції Державної програми забезпечення технологічної безпеки в основних галузях економіки, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 червня 2003 року №351 і в рамках держбюджетних НДР Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля ДН-05-04 (№ ДР 0104U 000102) наказ МОН України №746 від 07.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ФЕРОЗОНДОВОГО МЕТОДУ КОНТРОЛЮ МЕТАЛЕВИХ ВКЛЮЧЕНЬ У ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок