Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДАЛИХ ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ

УДАЛИХ ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ

Назва:
УДАЛИХ ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,32 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК: 330.322 : 338.45
УДАЛИХ ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування
і регулювання економіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Червова Лідія Георгіївна,
Інститут економіки промисловості НАН України
(м. Донецьк), завідувачка відділу
проблем управління виробництвом.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Макогон Юрій Володимирович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри міжнародної економіки;
кандидат економічних наук, доцент
Степанова Тетяна Олександрівна,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
доцент кафедри економіки підприємства.
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет імені
Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра менеджменту.
Захист відбудеться 22 листопада 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий 21 жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М.Кузьменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективне реформування економіки України неможливе без масштабних інвестицій, що являють собою найважливіший фактор економічного зростання і відновлення. Інвестиційні процеси в Україні характеризуються значною різницею між інвестиційними вкладеннями та інвестиційними потребами, різким скороченням обсягу інвестицій, погір-шенням їх технологічної та відтворювальної структури, обмеженими можливостями фінансування інвестицій із різних джерел, що негативно впливає на процеси відтворення, призводить до зростання ризику та непривабливих умов інвестування в Україні.
У цих умовах ринковий механізм не в змозі перебороти інвестиційну кризу. Підвищення ефективності функціонування економіки вимагає раціонального поєднання ринкових методів саморегулювання і регулюючої діяльності держави. У зв'язку з цим особливого значення набуває державне регулювання інвестиційної діяльності, у системі якого важливе місце займає регіональне управління. Разом із тим досягнення світової економіки у сфері управління інвестиціями ще не знайшли належного відображення ні в законодавчій базі України, ні у практиці регіонального управління.
Слід зазначити, що питаннями підвищення ефективності управління інвестиційною діяльністю займалися вітчизняні та зарубіжні вчені. Разом з тим актуальність даного напряму дослідження в сучасних умовах зростає у зв'язку з ускладненням економічних процесів у регіонах.
Як показав аналіз, у процесі регіонального управління інвестиційною діяльністю недостатньо враховується специфіка інвестування у промислових регіонах, яка пов'язана з особливостями економічного, екологічного і соціального регіонального розвитку. Не одержали раціонального вирішення питання щодо ефективного використання інвестиційного потенціалу регіонів, зниження ризиків інвестиційної діяльності, підвищення привабливості промислових регіонів для вітчизняних і зарубіжних інвесторів.
Актуальність роботи обумовлена також необхідністю узагальнити досвід і розробити практичні рекомендації щодо підвищення ефективності функціонування спеціального режиму інвестиційної діяльності в окремих регіонах, зокрема у Донецькій області.
Теоретична і практична значущість вирішення цих проблем обумовлює актуальність теми дисертації, цілі та задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДАЛИХ ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок