Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи та моделі управління конфігурацією проекту вдосконалення системи пожежогасіння в сільському адміністративному районі (на прикладі Львівської області)

Методи та моделі управління конфігурацією проекту вдосконалення системи пожежогасіння в сільському адміністративному районі (на прикладі Львівської області)

Назва:
Методи та моделі управління конфігурацією проекту вдосконалення системи пожежогасіння в сільському адміністративному районі (на прикладі Львівської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,15 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тема: ПАРАМЕТРИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СТРУКТУР СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХ
ИСТУ СІЛЬСЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ


Львівський державний аграрний університет
Ратушний Роман Тадейович
УДК 629.113:614.842
Методи та моделі управління конфігурацією проекту вдосконалення системи пожежогасіння в сільському адміністративному районі (на прикладі Львівської області)
05.13.22- управління проектами та програмами
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів- 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління, правового забезпечення та дізнання Львівського інституту пожежної безпеки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Сидорчук Олександр Васильович, Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва в АПК.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Левковець Петро Романович, Національний транспортний університет, проректор;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Сопенко Сергій Іванович, Науково-дослідний інститут пожежної безпеки МНС України, заступник директора
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра експлуатації техніки та інженерного менеджменту, м. Київ.
Захист відбудеться “16грудня 2005 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, вул. Володимира Великого 1, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, корпус факультету механізації с.г., аудиторія 34М.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, вул. Володимира Великого 1, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, головний корпус.
Автореферат розісланий “15 листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.Й. Ковалишин
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Важливою проблемою в Україні є забезпечення протипожежного захисту населених пунктів і об’єктів у сільській місцевості. Проблема набрала особливої гостроти у зв’язку із економічними реформами, проведеними в аграрному секторі економіки. У результаті реформування відбулося розукрупнення великих сільськогосподарських підприємств, за рахунок яких утримувались сільські пожежні команди. Новоутворені здебільшого невеликі господарства не в змозі утримувати за свій рахунок сільські пожежні команди. Це призвело практично до руйнування системи пожежно-сторожової охорони. ЇЇ штати скорочені, значна частина відповідної техніки вийшла з ладу та списана. Зменшилась кількість утеплених пожежних депо у сільській місцевості.
У результаті спостерігається тенденція до зростання кількості загиблих людей на пожежах, збільшення матеріальних втрат від пожеж. Тому сьогодні є актуальною задача підвищення рівня протипожежного захисту в сільських населених пунктах за мінімальних додаткових капітальних витрат. Її розв’язання вимагає розробки відповідних проектів та ефективного управління їх реалізацією, зокрема конфігурацією.
Зв’язок роботи з науковими програми. Роботу виконано відповідно до завдань, визначених „Програмою забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року”, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 року № 870. Робота є складовою частиною науково-дослідної роботи “Розробити програму щодо забезпечення пожежної безпеки сільських населених пунктів та об’єктів на їх території” („Програма село”) МНС України, а також входить до комплексного плану науково-дослідних робіт Львівського інституту пожежної безпеки (п.3.5.) .
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності проекту вдосконалення системи пожежогасіння у сільському адміністративному районі на підставі розроблення методів та моделей управління його конфігурацією.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
1. Проаналізувати чинні моделі та методи обґрунтування та управління конфігурацією проекту систем пожежогасіння в містах та сільських адміністративних районах, з’ясувати їх недоліки;
2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методи та моделі управління конфігурацією проекту вдосконалення системи пожежогасіння в сільському адміністративному районі (на прикладі Львівської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок