Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДУЛЬНІ середовища для мережного розподіленого моделювання складних динамічних систем

МОДУЛЬНІ середовища для мережного розподіленого моделювання складних динамічних систем

Назва:
МОДУЛЬНІ середовища для мережного розподіленого моделювання складних динамічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,89 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАІНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ ім. Г.Є. ПУХОВА
Потапенко Вячеслав Анатолійович
УДК 681.3
МОДУЛЬНІ середовища для мережного розподіленого моделювання складних динамічних систем
Спеціальність 01.05.02 - математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Анопрієнко Олександр Якович,
доцент кафедри “Електронні обчислювальні машини”
Донецького національного технічного університету (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Верлань Анатолій Федорович,
Завідуючий відділом моделювання динамічних систем
Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова
НАН України (м. Київ)
кандидат технічних наук
Ланде Дмитро Володимирович,
Заступник директора ТОВ "Інформаційний центр "Електронні вісті"
(м. Київ)
Провідна установа Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра обчислювальної техніки, Міністерство освіти і науки України (м. Київ)
Захист відбудеться “29” ___січня____ 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.185.01 Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України за адресою:
03164, Київ, вул.. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України за адресою:
03164, Київ, вул.. Генерала Наумова, 15.
Автореферат розісланий “26” __грудня__ 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д.26.185.01
кандидат технічних наук Семагіна Е.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Комп'ютерне моделювання складних динамічних систем (ДС) у даний час є одним з найбільш ефективних інструментів прогнозування й аналізу в різних областях людської діяльності. Моделювання дозволяє передбачати наслідки внесення змін у систему і проводити оптимізацію її параметрів відповідно до різних критеріїв, тим самим підвищуючи ефективність прийнятих рішень і знижуючи імовірність помилок, що особливо важливо в критичних по безпеці технологіях, зокрема, у хімічній промисловості. З ростом обсягу і складності моделей систем, а також – з появою специфічних вимог до самих моделей і процесу моделювання, підвищуються вимоги до функціональних можливостей відповідних середовищ моделювання.
Стрімкий розвиток засобів комп’ютерного зв'язку в останнє десятиріччя, і у першу чергу - глобальної мережі Інтернет, сформував достатні умови для ефективного здійснення нового виду мережних послуг – спеціальних моделюючих сервісів. Це відкриває можливість множинного доступу географічно віддалених клієнтів до такого роду сервісів, що особливо актуально, між іншим, для систем on-line навчання і тренінгу.
Таким чином, методи організації і розробки розподілених моделюючих середовищ (РМС), які здатні на базі комунікаційних можливостей сучасної інфраструктури Інтернет ефективно використовувати ресурси різноманітних моделюючих серверів географічно розподіленими кінцевими користувачами, в сучасних умовах здобули досить актуальний характер.
На сьогодні існує два принципово різних підходи до організації мережних РМС: розробка цілком нових мережно-орієнтованих програмних засобів і реалізація середовища з максимальним використанням існуючих немережевих засобів моделювання. При реалізації першого підходу розробляється цілком нова система, що дозволяє максимально повно використовувати всі переваги сучасних інформаційних технологій. До систем такого роду можна віднести такі відомі середовища, як DEVSJAVA, JSIM, AnyLogic і т.д. Але даний підхід має два істотних недоліки. Перший полягає в необхідності значних фінансових, часових і інтелектуальних витрат. Другий – у неможливості або складності використання вже існуючих модельних баз, реалізованих для успадкованих немережевих систем моделювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДУЛЬНІ середовища для мережного розподіленого моделювання складних динамічних систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок