Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЮРИДИЧНОГО ПРОФІЛЮ

ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЮРИДИЧНОГО ПРОФІЛЮ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЮРИДИЧНОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ
Василенко Олена Вікторівна
УДК 378.147.ІІІ:347.96:37.018.43
ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ
ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ
ЗАКЛАДІВ ЮРИДИЧНОГО ПРОФІЛЮ
13.00.04 – „Теорія і методика професійної освіти”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті внутрішніх справ МВС України, м. Київ.
Науковий керівник – доктор психологічних наук, доцент,
Болтівець Сергій Іванович,
Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України,
заступник директора з науково-експериментальної та
організаційної роботи, м. Київ.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
Яворська Галина Харлампіївна,
Одеський юридичний інститут Національного
університету внутрішніх справ,
професор кафедри цивільного та трудового
права, м. Одеса;
кандидат педагогічних наук, доцент,
Заскалєта Світлана Григорівна,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри іноземних мов, м. Миколаїв.
Захист відбудеться 25 червня 2008 р. о _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України (04060, м.  Київ, вул. М. Берлинського, 9).
Автореферат розісланий 23 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.В. Лапаєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Соціально-економічний розвиток України, процеси розбудови демократичної правової держави, формування громадянського суспільства визначили принципово нові вимоги до професійної підготовки фахівців з правознавства. Кадровим чинником забезпечення перебудови правових взаємовідносин мають бути фахівці з вищою юридичною освітою, на яких покладається відповідальність за дотримання прав і свобод громадян, діяльність яких має ґрунтуватися на принципах вірності народу і закону, справедливості, гуманності й незалежності.
Поширеною формою здобуття вищої юридичної освіти є заочне навчання; воно сприяє розширенню доступу до вищої освіти фахівців-правознавців і покликане забезпечити умови для підготовки кваліфікованих юристів без відриву від трудової діяльності. Крім того, в умовах швидкої змінюваності та зростання обсягу юридичної інформації від майбутнього юриста вимагається не стільки засвоєння певної суми законів, приписів і норм, скільки готовність до самостійного здобуття фахових знань, що є найважливішою умовою забезпечення неперервності навчання. Основним видом навчання студентів-юристів заочної форми навчання є самостійна робота. Ефективна організація самостійної роботи студентів сприяє розв’язанню завдань підготовки фахівців на заочних відділеннях, здатних самостійно і творчо працювати в нових умовах, постійно підвищувати свій професійний рівень.
Проте у практичній організації самостійної роботи студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю існує низка суперечностей між: стрімкими змінами юридичної інформації в сучасній Україні та недостатньою готовністю майбутніх юристів до самостійного оволодіння нею з метою здобуття професійних знань; збільшенням обсягу і зростанням значення самостійного навчання студентів-юристів та недостатнім методичним забезпеченням цього процесу у вищій школі; обмеженим резервом навчального часу студентів, зайнятих виробничою працею, та обсягом необхідного для вивчення програмного матеріалу; між недостатнім рівнем базової підготовки та навичок самостійної роботи і необхідністю виконувати значний обсяг самостійних завдань; колективними формами навчальних занять та індивідуальним характером виконання самостійної роботи. На розв’язання означених суперечностей і спрямоване дослідження проблеми організації самостійної роботи студентів заочної форми навчання вищих навчальних закладів юридичного профілю.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЮРИДИЧНОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок