Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКРАЩАННЯ ПОКАЗНИКІВ СТІЙКОСТІ ТРИЛАНКОВИХ АВТОПОЇЗДІВ У ГРАНИЧНИХ РЕЖИМАХ РУХУ

ПОКРАЩАННЯ ПОКАЗНИКІВ СТІЙКОСТІ ТРИЛАНКОВИХ АВТОПОЇЗДІВ У ГРАНИЧНИХ РЕЖИМАХ РУХУ

Назва:
ПОКРАЩАННЯ ПОКАЗНИКІВ СТІЙКОСТІ ТРИЛАНКОВИХ АВТОПОЇЗДІВ У ГРАНИЧНИХ РЕЖИМАХ РУХУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,31 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЗНЄЦОВ Руслан Михайлович
УДК 629. 113
ПОКРАЩАННЯ ПОКАЗНИКІВ СТІЙКОСТІ
ТРИЛАНКОВИХ АВТОПОЇЗДІВ У ГРАНИЧНИХ
РЕЖИМАХ РУХУ
Спеціальність 05.22.02 – автомобілі і трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Автомобілі” Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сахно Володимир Прохорович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри "Автомобілі".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Подригало М.А.,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри "Технологія машинобудування і ремонту манган";
кандидат технічних наук, доцент Зав'ялова Л.І., Полтавський державний технічний університет ім. Ю.Кондратюка, доцент кафедри "Теоретична і прикладна механіка"
Захист відбудеться “ 26 ” жовтня 2007 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова,1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “ 25 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.К.Грищук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна, ставши на шлях інтеграції в європейську та світову економічні системи, впроваджує в життя Програму створення і функціонування національної мережі міжнародних транспортних коридорів. Завдяки географічному положенню України через її територію проходять чотири із дев'яти трансєвропейських транспортних коридорів, в яких велика частка вантажів буде перевозитися багатоланковими автомобільними поїздами. Використання таких автопоїздів повинно бути підтверджено не тільки прогресивним транспортним законодавством, але і вирішенням певних технічних проблем, спрямованих на забезпечення високої продуктивності автопоїздів і всього транспортного потоку. Основними з таких проблем є необхідність забезпечення максимальної відповідності автопоїзда конкретним умовам експлуатації, можливості формування автопоїздів великої вантажопідйомності з наявного рухомого складу без суттєвої зміни його конструкції. Можливості використання таких автопоїздів обмежені також необхідністю вирішення низки проблем, пов’язаних з безпекою їх руху і, перш за все, із забезпеченням стійкості як у тяговому за максимальної швидкості руху, так і гальмівному режимі за цієї швидкості руху. При цьому дуже важливо забезпечити стійкість транспортного засобу у цих граничних режимах руху з тим, щоб він залишався в межах габаритного коридору.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана відповідно до НДР “Теоретичні основи та практичні методи комплексного вирішення проблеми раціонального вибору дво- та триланкових автопоїздів для міжміських та міжнародних перевезень вантажів” № РК U003341, що виконуються кафедрою “Автомобілі” Національного транспортного університету.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є покращання показників стійкості триланкових сідельно-причіпних автопоїздів різних компонувальних схем у граничних режимах руху шляхом вибору оптимальних конструктивних параметрів тягача і причіпних ланок.
Для досягнення поставленої мети в роботі вирішуються наступні задачі:
I. Вибір і обгрунтування основних оціночних показників стійкості триланкового сідельно-причіпного автопоїзда у граничних режимах руху.
2. Розробка математичної моделі курсового руху авто-поїзда, що забезпечує прийнятну оцінку показників стійкості у граничних режимах руху.
3. Проведення розрахунково-теоретичних досліджень для визначення і порівняльної оцінки рівня стійкості триланкових сідельно-причіпних автопоїздів різного складу і конструкції у граничних режимах руху за вибраними оціночними показниками.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ПОКРАЩАННЯ ПОКАЗНИКІВ СТІЙКОСТІ ТРИЛАНКОВИХ АВТОПОЇЗДІВ У ГРАНИЧНИХ РЕЖИМАХ РУХУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок