Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування параметрів розділення насіннєвих сумішей на вібруючій поверхні

Загрузка...

Обгрунтування параметрів розділення насіннєвих сумішей на вібруючій поверхні

Назва:
Обгрунтування параметрів розділення насіннєвих сумішей на вібруючій поверхні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,67 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Манчинський
Юрій Олексійович
УДК 631.362.36
Обгрунтування параметрів розділення
насіннєвих сумішей на вібруючій поверхні
05.20.01 – механізація сільськогосподарського
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства Міністерства аграрної політики України
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Костюченко Володимир Олександрович, Керченський морський технологічний інститут Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інженерної механіки;
доктор технічних наук, професор Рогатинський Роман Михайлович, Тернопільський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри технології металів;
доктор технічних наук Дубровін Валерій Олександрович, Українська академія аграрних наук, завідувач сектора нової техніки відділення механізації та електрифікації.
Провідна установа – Кіровоградський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра сільськогосподарських машин.
Захист відбудеться "18"жовтня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .004.06 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ, вул Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, ауд. 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, Київ-41, вул Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10, читальний зал.
Автореферат розісланий 13 вересня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради Войтюк Д.Г.
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Важливим етапом післязбиральної обробки насіння є його очищення та сортування з метою одержання високоякісного матеріалу для сівби. Практика свідчить, що за допомогою існуючих засобів не завжди можливо досягти задовільних показників для зазначених процесів.
Одним з ефективних робочих органів сепарації є вібруюча поверхня, в якій порівняно з аналогічними технічними засобами взаємодія матеріалу з робочим органом є значно активніша. Розділення на цьому робочому органі відбувається за рахунок різниці в траєкторіях компонентів суміші, яку подають локально на неперфоровану робочу поверхню. Робочий орган, що грунтується на зазначеному принципі, має дуже велику поділяючу спроможність, що в багатьох випадках дає можливість здійснювати доопрацювання сумішей, які неможливо розділити на повітрянорешетнотрієрних машинах та інших поширених засобах сепарації.
Технологічний процес розділення сумішей на вібруючій поверхні залежить від великої кількості факторів, у зв’язку з чим підвищення ефективності процесу за допомогою обгрунтування параметрів робочого органу являє собою досить складну задачу. Її розв’язання можливе при застосуванні комплексу теоретичних та експериментальних методів, розробці яких присвячена дисертація.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в рамках держбюджетної та госпдоговірної тематики науково-дослідних робіт кафедри сільськогосподарських машин ХДТУСГ (раніше ХІМЕСГ), починаючи з 1979 р. Тематика була складовою частиною зведених координаційних планів науково-дослідних робіт у галузі сільського господарства; головні організації – ІМЕСГ та УААН (раніше Південне відділення ВАСГНІЛ).
Мета та задачі дослідження. Підвищення ефективності технологічного процесу розділення насіннєвих сумішей шляхом розробки комплексу теоретичних та експериментальних методів оптимізації параметрів вібруючої робочої поверхні.
Виходячи з зазначеної мети сформульовані такі задачі досліджень.
1. Дослідити статистичні характеристики динаміки руху насіння на вібруючій поверхні при довільних режимах та напрямах коливань робочого органу.
2. Виявити закономірності впливу основних керованих факторів вібраційного руху робочої поверхні та некерованих факторів технологічного процесу, зумовлених властивостями компонентів суміші.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: Обгрунтування параметрів розділення насіннєвих сумішей на вібруючій поверхні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок