Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,84 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Майбогіна Надія Валеріївна
УДК 62.012.12
ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Горбаток Микола Іванович,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Лазаришина Інна Дмитрівна,
Національний університет водного господарства та природокористування,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор
Даньків Йосип Якимович,
Ужгородський національний університет,
завідувач кафедри обліку та аудиту
Захист відбудеться “ 17 ” січня 2008 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203 .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, ауд. 601.
Автореферат розіслано “ 17 ” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Концептуальні зміни в теорії та практиці управління потребують трансформації економічного аналізу, головною метою якого є надання інформації, необхідної для прийняття поточних та стратегічних управлінських рішень. Особливої актуальності ця проблема набуває у сфері збутової діяльності, яка за умов дії ринкових механізмів відіграє визначальну роль в ефективному функціонуванні промислового підприємства. Вирішення проблеми відповідності інформаційного забезпечення потребам управління збутової діяльності за всіма напрямами її здійснення полягає в удосконаленні організаційних та методичних засад обліково-аналітичної складової.
В економічній літературі питання аналізу збутової діяльності, як правило, розглядаються в контексті аналізу процесу реалізації продукції. Це характерно для досліджень вітчизняних та зарубіжних науковців, зокрема, М.І.Баканова, Л.В.Балабанової, Д.І.Баркана, С.А.Бороненкової, В.В.Бурцева, Н.А.Вахрушиної, І.П.Житної, Є.В.Крикавського, І.Д.Лазаришиної, Є.В. Мниха, Л.В.Нападовської, М.С.Пушкаря, М.Г.Чумаченка, А.Д.Шеремета, С.І.Шкарабана. Хоча збутова діяльність включає набагато ширший діапазон питань, ніж процес реалізації продукції, комплексних досліджень проблем організації та методики аналізу її здійснення поки що бракує.
Недостатній рівень опрацювання теоретичних та методичних засад аналізу збутової діяльності промислового підприємства, відсутність фундаментальних наукових досліджень, які б ураховували комплексний характер здійснення збутової діяльності визначають актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за темою “Концепція розвитку обліку, аналізу та аудиту в умовах міжнародної інтеграції” (реєстраційний номер 0106U004356). Особисто автором розроблено науково-методичні підходи до процедури аналізу збутової діяльності промислового підприємства.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок