Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОМУ МЕХАНІЗМІ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

Загрузка...

ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОМУ МЕХАНІЗМІ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОМУ МЕХАНІЗМІ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,51 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ОКОПНИК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 351.74 (477)
ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОМУ МЕХАНІЗМІ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне
право і процес; фінансове право, інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного та фінансового права Національної академії Державної податкової служби України, ДПС України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор,
заслужений юрист України,
Шкарупа Віктор Костянтинович,
Національна академія Державної
податкової служби України,
завідувач кафедри адміністративного
та фінансового права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Коломоєць Тетяна Олександрівна,
декан юридичного факультету
Запорізького державного університету;
кандидат юридичних наук, доцент
Поліщук Віктор Григорович,
начальник кафедри адміністративного
права та адміністративного процесу
Запорізького юридичного інституту
Дніпропетровського державного
університету внутрішніх справ.
Провідна установа: Одеський національний університет
імені І.І. Мечникова, кафедра
адміністративного та господарського права.
Захист відбудеться 26 квітня о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий 16 березня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Литвинов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження обумовлена теоретичною і практичною значимістю питань удосконалення та зміцнення системи організаційно-правового забезпечення реалізації виконавчої влади української держави на сучасному етапі її розвитку.
Реалії державного будівництва останніх років переконливо свідчать, що без зміцнення порядку й організованості неможливо перебороти негативні тенденції соціально-економічного розвитку країни, ефективно вирішувати проблеми в економіці, міжнаціональних відносинах, протидіяти політичному екстремізмові, тероризмові, корупції і злочинності.
Невипадково в даний час усе помітнішим стає пошук шляхів створення науково-обґрунтованої моделі „сильної” держави, здатної в умовах демократії, розвитку інститутів цивілізованого суспільства не тільки розробляти, але й реалізовувати на всій території країни зважену державну, економічну, соціальну, правову політику, що нейтралізує й усуває негативні фактори суспільного розвитку, у тому числі в сфері безпосереднього захисту прав і законних інтересів громадян від протиправних зазіхань, беззаконня й свавілля.
Вирішення цієї проблеми неможливо без зміцнення всіх ланок та інститутів правоохоронної системи країни, у тому числі органів внутрішніх справ, які володіють широким арсеналом юридичних засобів забезпечення державно-правового порядку. Незважаючи на вжиті керівництвом країни заходи щодо поліпшення матеріально-технічної та правової оснащеності ОВС, сучасне українське Міністерство внутрішніх справ у своїй організації й діяльності багато в чому зберігає риси колишньої, радянської міліції тоталітарної держави. Це пов'язано з тим, що організаційно-правовий розвиток ОВС України довгий час відбувався під сильним впливом суб'єктивних факторів, внаслідок чого виникла недооцінка необхідності адаптації організаційних структур ОВС, правового закріплення цілей, задач, функцій, владних повноважень до нових реалій української державності та інститутів цивілізованого суспільства, що сьогодні активно формуються. Як наслідок, правова основа організації та діяльності ОВС формувалася при відсутності цілісної, законодавчо закріпленої концепції, а багато гострих питань щодо надання органам внутрішніх справ організаційної цілісності, взаємин ОВС й громадян, формування муніципальних органів охорони громадського порядку не вирішувалися, залишаючись без юридичного опосередкування.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОМУ МЕХАНІЗМІ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок