Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,42 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка”
КАРИЙ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
УДК 338.583: 658.7: 65.012.45
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ
08.06.01 — економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті "Львівська політехніка" Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
МОРОЗ ЛЮДМИЛА АНДРІЇВНА,
Національний університет "Львівська політехніка",
доцент кафедри маркетингу і логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ДАНИЛЮК МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ,
Івано-Франківський національний технічний університет
нафти і газу,
завідувач кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук, доцент
ГРИГОРАК МАРІЯ ЮРІЇВНА,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри логістики
Провідна установа: Харківський державний економічний університет, кафедра бізнесу та підприємництва, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться "05" березня 2004р. о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м.Львів-13, вул. С.Бандери, 12, IV корпус, ауд.301-Б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (79013, Львів, вул.Професорська,1).
Автореферат розісланий "02" лютого 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко I.Н.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процеси ринкової трансформації в Україні та зростання інтенсивності конкуренції викликають гостру потребу у швидкому та гнучкому реагуванні підприємств на зміни у ринковому середовищі з мінімальними витратами. За цих умов традиційні системи управління виробництвом і процесами обігу матеріальних, фінансових та інформаційних ресурсів не забезпечують адекватного реагування і вимагають істотної якісної адаптації до швидкозмінних вимог споживачів.
Необхідність суттєвого скорочення часових інтервалів і витрат у сфері постачання, виробництва і збуту в умовах загострення конкуренції і адаптації до складної і динамічної структури мотивацій і пріоритетів споживачів пояснює зростання зацікавленості з боку вітчизняних підприємців до логістики як наукової основи сучасного ефективного управління потоковими процесами. Зважаючи на те, що основною метою логістики, як правило, є отримання потрібних товарів певного рівня якості у потрібному місці і в потрібний час з мінімальними витратами, можна констатувати в цьому аспекті надзвичайну актуальність якісного інформаційного забезпечення управління логістичною діяльністю підприємства. Ця проблематика знайшла певне відображення в працях багатьох вітчизняних та зарубіжних науковців: М. Григорак, М. Данилюка, Є.Крикавського, О.Кузьміна, В.Ніколайчука, М.Окландера, Р.Хом’яка, Н.Чухрай, С.Абта (РП), А. Альбенова (РФ), А.АнікінаРФ), П.Блайка (РП), Т.ГаннаСША), Е.ГолембськоїРП), К.КльозеФРН), Л. МіротінаРФ), Х. ПфоляФРН), В. Сергеєва (РФ) та інших.
Разом з тим, слід зазначити, що при дослідженні проблем створення і впровадження інформаційних систем управління діяльністю українських підприємств на засадах логістики недостатньо уваги приділяється інформаційному забезпеченню управління логістичними витратами; відсутня методика обліку цих витрат, адаптована до вимог Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в Україні, як бази для прийняття управлінських рішень у сфері логістики. Інформація про логістичні витрати необхідна для координації управлінських рішень щодо взаємодії суб’єкта господарювання із зовнішнім середовищем та для забезпечення управління потоками матеріалів, сировини, готової продукції на підприємстві. Ринкові перетворення в Україні спричинили об’єктивну потребу подальшої розробки теоретичних і методико-прикладних засад удосконалення інформаційного забезпечення управління логістичними витратами в умовах глобалізації, інформатизації та індивідуалізації товарів із врахуванням кращого світового досвіду.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок