Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВІТЧИЗНЯНОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВІТЧИЗНЯНОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВІТЧИЗНЯНОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
_______________________________________________________________________
ЗАРІЧКОВА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 614.272:615.12/.15:339.5(477)
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВІТЧИЗНЯНОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ
15.00.01 – технологія ліків та організація
фармацевтичної справи
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: | доктор фармацевтичних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
ТОЛОЧКО ВАЛЕНТИН МИХАЙЛОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри управління та економіки фармації, м. Харків
Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
ПОСИЛКІНА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА,
Національний фармацевтичний університет,
завідувачка кафедри економіки підприємства,
м. Харків
доктор фармацевтичних наук, ст. н. с.
ПІВЕНЬ ОЛЕНА ПЕТРІВНА,
завідувачка відділом маркетингових досліджень та координації НДР Державного підприємства «ДНЦЛЗ», м. Харків
Захист відбудеться 03.07.2008 року о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.02 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий 01.06. 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор фармацевтичних наук, професор Д.І.Дмитрієвський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основні напрямки здійснення зовнішньоторговельної діяльності (ЗТД) вивчались науковцями і практично вирішувались в загальнодержавних аспектах: зміст зовнішньоторгових операцій і угод (В.В.Покровська); організація та техніка здійснення зовнішньоекономічних операцій (Б.І.Синецький); юридичне оформлення, практичні поради, зразки договорів, претензій, позовів (В.В.Козик, Л.А.Пайкова, І.С.Гринько); теоретичні засади та приклади розрахунку економічної ефективності окремих форм зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) (А.Г.Медведєва); основні принципи економічної політики держави та основи національної економіки (В.Ойкен, Д.Сакс); сучасний стан зовнішньоекономічних зв’язків (ЗЕЗ) України з аналізом проблем, які виникають з іноземними інвестиціями та орендою землі (Ю.В.Макогон). Окремими економістами, зокрема Дж.Бхагваті, Дж.Ітоном, А.Панагарією, А.Смітом, П.Ліндертом, С.Кіндлбергером, Р.Дорнбушом та ін., був розглянутий експорт як провідний сектор економіки.
Проте у вказаних напрямках досліджень немає зв’язку між окремими частинами складного циклу управління ЗТД на вітчизняному фармацевтичному ринку. Також не досліджені особливості ЗТД на цьому ринку, що зумовлює певні незручності в її практичному здійсненні. До сьогодні відсутній комплексний аналіз та вивчення сучасного стану ЗТД на вітчизняному фармацевтичному ринку, основних перешкод на шляху її здійснення та напрямків їх подолання, узагальненої схеми послідовності дій при здійснені ЗТД, особливостей митного оформлення зовнішньоекономічних операцій, які здійснюються вітчизняними фармацевтичними підприємствами (організаціями), окремих процедур, які здійснюються при митному оформленні фармацевтичної продукції тощо. В наукових працях і методичних розробках науковців з питань організації та економіки фармації (Б.Л.Парновського, М.С.Пономаренка, З.М.Мнушко, Н.С.Немченко, А.В.Кабачної, В.М.Толочка, О.В.Посилкіної, О.П.Гудзенка, О.П.Півень та ін.) ці питання комплексно також не висвітлені.
У зв'язку з виходом українських фармацевтичних підприємств (організацій) на міжнародний ринок оптимізація ЗТД на вітчизняному фармацевтичному ринку є одним з першочергових завдань і ця тематика набуває особливої вагомості.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВІТЧИЗНЯНОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок