Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> застосування внутрішньотканинного діадинамофорезу антибіотиків та озонованого фізіологічного розчину в комплексному лікуванні вродженого гідронефрозу у дітей (клініко-експериментальне дослідження)

Загрузка...

застосування внутрішньотканинного діадинамофорезу антибіотиків та озонованого фізіологічного розчину в комплексному лікуванні вродженого гідронефрозу у дітей (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
застосування внутрішньотканинного діадинамофорезу антибіотиків та озонованого фізіологічного розчину в комплексному лікуванні вродженого гідронефрозу у дітей (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,03 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ НЕВІДКЛАДНОЇ І ВІДНОВНОЇ ХІРУРГІЇ ІМ. В.К.ГУСАКА
АМН УКРАЇНИ
МАХЕР Абдалла АтІєХ ЮСЕФ
УДК 616.613-007.63-053.2]-085.33:615.835.3:615.844.61-092.9
застосування внутрішньотканинного діадинамофорезу антибіотиків та озонованого фізіологічного розчину в комплексному лікуванні вродженого гідронефрозу
у дітей
(клініко-експериментальне дослідження)
14.01.09 – дитяча хірургія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Донецьк – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Харківському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Давиденко Вячеслав Борисович,
Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри дитячої хірургії.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Москаленко Валентин Захарович, Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, завідувач кафедри дитячої хірургії, анестезіології, реаніматології з курсом неонатології;
доктор медичних наук, професор Соловйов Анатолій Єгорович,
Запорізький державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри хірургії дитячого віку.
Провідна установа – Київська медична академія післядипломної освіти
ім.П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра дитячої хірургії
Захист відбудеться 29.10.2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.559.01 в Інституті невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака АМН України за адресою: 83045, м. Донецьк, Ленінський проспект, 47.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака АМН України (83045, м. Донецьк, Ленінський проспект, 47).
Автореферат розісланий 26.09.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.мед.н. О.А.Штутін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вади розвитку сечовидільної системи (СВС) займають одне з провідних місць серед усіх аномалій і вад розвитку. Вроджений гідронефроз, що розвивається внаслідок обструкції мисково-сечовідного сегмента, є досить частою патологією у дітей.
В останнє десятиріччя хірургічне лікування гідронефрозу у дітей є взагалі вирішеною проблемою. З багатьох оперативних втручань, спрямованих на відновлення уродинаміки, найпоширеною та найбільш визнаною є операція Хайнса-Андерсена з резекцією патологічно зформованого мисково-сечовідного сегмента і створенням анастомозу між мискою та сечоводом. Але результати лікування цієї патології залежать не тільки від методу оперативного втручання, дуже важливими є первинний стан нирки, наявність запалення в паренхімі та сечовивідних шляхах.
Пієлонефрит – це неспецифічний інфекційно-запальний процес, до якого залучені різною мірою ниркова миска, чашечки, ниркова паренхіма з переважним ураженням її інтерстиціальної тканини.
Головною причиною розвитку пієлонефритів у дітей є вроджені аномалії та вади, які проявляються обструкцією сечовидільної системи на різних її рівнях, що призводить до порушення уродинаміки, застою сечі й приєднання інфекції (Лозовская Л.С., Каблукова Е.К., 1991; Потапова А.В., 1995).
Сучасна мікрофлора, яка призводить до вторинних пієлонефритів, характеризується великою різноманітністю, високою вірулентністю та резистентністю (Попов М.М. с соавт., 1995).
Тривалий час існуючий гідронефроз, ускладнений вторинним пієлонефритом, неминуче призводить до розвитку нефросклерозу, вторинного зморщування нирок, розвитку ниркової недостатності (Иванов Д.Д., Пескина Л.С. с соавт., 1991). Наявність інфекції в сечовидільній системі може зумовити розвиток рубцевих процесів в області анастомозу та його стенозування.
Разом з цим, гідронефротична трансформація, яка супроводжується пієлонефритом, і рубцевосклеротичні зміни в паренхімі нирки призводять до серйозних порушень гемоциркуляції в нирці. Це значною мірою ускладнює проникнення антибактеріальних засобів в усі відділи нирки й істотно знижує ефективність лікування пієлонефриту (Зорин С.М., 1992).
Указані особливості перебігу гідронефрозу, ускладненого вторинним пієлонефритом у дітей, примушували дослідників до пошуку нових схем і методів ефективного лікування в усі часові періоди вивчення цієї проблеми.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: застосування внутрішньотканинного діадинамофорезу антибіотиків та озонованого фізіологічного розчину в комплексному лікуванні вродженого гідронефрозу у дітей (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок