Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ РОЗВИТКОМ МІСТА З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ ОПТИМІЗАЦІЇ МОДЕЛІ ВИТРАТИ-ВИПУСК

Загрузка...

УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ РОЗВИТКОМ МІСТА З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ ОПТИМІЗАЦІЇ МОДЕЛІ ВИТРАТИ-ВИПУСК

Назва:
УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ РОЗВИТКОМ МІСТА З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ ОПТИМІЗАЦІЇ МОДЕЛІ ВИТРАТИ-ВИПУСК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,19 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Мамедов Алірза Махмуд огли
УДК 711.454
УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ РОЗВИТКОМ МІСТА З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ ОПТИМІЗАЦІЇ МОДЕЛІ ВИТРАТИ-ВИПУСК
05.23.20. – Містобудування та територіальне планування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук Осітнянко Андрій Петрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри міського будівництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, заслужений економіст України Клюшниченко Євген Єлисейович, Науково-дослідний і проектний інститут містобудування, директор;
кандидат технічних наук, доцент Демидова Наталія
Дмитрівна, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, доцент.
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра містобудування.
Захист відбудеться 21 листопада 2003 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури, за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури, за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий 17 жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________________ Ісаєв О. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Сучасний стан містобудівного процесу в Україні визначається соціально-економічними, політико-правовими, функціонально-територіальними, екологічними факторами і умовами функціонування і розвитку міст, суттєвими змінами в структурі суб‘єктів містобудівної діяльності і в наборі механізмів впливів на розвиток містобудівних систем, а звідси — зміни в методиках аналізу і прогнозу розвитку містобудівних систем, оцінки наслідків управлінських рішень. Зокрема, складаються нові умови землекористування та розвитку міської території, що, потребує змін методів аналізу, оцінки и прогнозування ефективності землекористування. Закономірно посилення значення соціально-економічних, екологічних прогнозів розвитку міст. На перший план виходять проблеми галузевого і територіального планування — визначення і прогнозування оптимальної галузевої структури міста, комплексне розміщення населення, виробництва, елементів соціальної й інженерної інфраструктури з максимальним залученням внутрішніх і зовнішніх інвестицій при постійному моніторингу рівня життя населення.
Містобудівна наука і практика накопичила великий досвід проектування містобудівних об'єктів різного виду і масштабу. Разом з тим цей же досвід свідчить про те, що прийняті рішення часто залишаються нездійсненими.
Аналіз реалізації генеральних планів найкрупніших міст, схем і проектів районного планування свідчить про принципові недоліки методологічного порядку, що мали місце при їхній розробці. До їхнього числа варто віднести, насамперед:—
недостатній аналіз і врахування іманентних законів розвитку містобудівних систем;—
протиріччя між динамічністю об'єкта проектування і статичних форм його представлення в проектах, у виді жорстко детермінованих у часі станів;—
відсутність надійного інформаційного забезпечення і методів управління процесами реалізації проектних рішень.
Методи управління містом повинні ґрунтуватися на іманентних законах розвитку містобудівних систем. У цьому змісті, міська влада повинна лише забезпечити баланс довгострокових цілей стійкого розвитку і короткострокових інтересів приватних суб'єктів, що господарюють (підприємств і домогосподарств).
Нові вимоги до містобудівної діяльності приводять до того, що традиційні методи дослідження визнаються усе більш неефективними.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ РОЗВИТКОМ МІСТА З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ ОПТИМІЗАЦІЇ МОДЕЛІ ВИТРАТИ-ВИПУСК

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок