Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВНУТРІШНІМИ РЕЗЕРВАМИ ПІДПРИЄМСТВ

МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВНУТРІШНІМИ РЕЗЕРВАМИ ПІДПРИЄМСТВ / сторінка 5

Назва:
МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВНУТРІШНІМИ РЕЗЕРВАМИ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,53 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Знаменником при розрахунку величини Е будуть витрати із зазначеного ресурсу. Оскільки означений ресурс витрачається за зазначений період у зазначеному розмірі і при цьому можуть бути досягнуті різні цілі, то величину витрат даного ресурсу можна показувати на єдиному рівні по всіх цілях, які могли його використовувати.
Виключення становлять стовпці із соціальних та іноваційних цілей, оскільки на відміну від інших цілей, тут не може бути одержаний прямий ефект (прибуток, економія, збільшення виробітку), а передбачається одержання непрямого ефекту, який визначається через поліпшення використання ресурсів. Тому у зазначених стовпцях результат по цілях розглядається як знаменник при розрахунку величини Е, а величина, що характеризує поліпшення використання ресурсу, - як чисельник.
Групи ресурсів у поданій класифікації можуть бути зображені тими ресурсами, які є найбільш вагомими для зазначеного типу підприємства. Для текстильних підприємств найбільш вагомими ресурсами є:
·
по технічній групі ресурсів – обладнання;
·
по технологічній групі ресурсів – сировина;
·
по кадровій групі ресурсів – основні виробничі робочі;
·
по просторовій групі ресурсів – виробничі площі;
·
по інформаційній групі ресурсів – обсяг та склад інформації.
В залежності від прийнятої на конкретному підприємстві стратегії його розвитку, повинні розвиватися ті чи інші ресурси. Пошук стратегічно важливих ресурсів можна здійснити за допомогою групового резервного поля, яке будується на основі експертних оцінок вагомості цілей та вагомості відповідних резервів, що можуть сприяти їх досягненню і при цьому повинні використовувати зазначені ресурси.
Для підвищення ефективності використання ресурсів з метою досягнення цілей підприємства у дисертаційній роботі запропоновано використовувати матричний метод. За його допомогою визначаються не тільки групи найбільш доцільних до використання резервів, а й ті структурні підрозділи, у яких найперше за все треба шукати і використовувати зазначені резерви.
Матричний аналіз довів, що резерви ВАТ “Херсонський бавовняний комбінат” перш за все слід шукати по таких групах резервів як: технічні, технологічні, кадрові. А серед організаційних структур підприємства з найбільш ризикованими показниками по першу чергу треба розглядати ПТФ № 2. Для можливості виробничої стабілізації внутрішні резерви слід шукати саме на цій ділянці. Тому по кожній з зазначених груп ресурсів були обрані найбільш приоритетні і на їх базі проведені дослідження можливості пошуку внутрішніх резервів. Ними стали : по технологічним ресурсам - сировина, по технічним – виробниче обладнання, по кадровим – основні виробничі робочі.
Розділ III. Реалізація методів управління внутрішніми резервами на підприємствах текстильної галузі. Резерви, що пов'язані з ресурсом – сировина, в значній мірі визначаються якістю вихідної сировини. Витрати на сировину у собівартості пряжі досягають 80%. Отож, собівартість продукції у значній мірі залежить від вартості переробляємої суміші. Якість сировини впливає також на обривність, від якої залежить ефективність використання сировини, трудових ресурсів та обладнання. У зв'язку з цим виникає необхідність такого складу суміші, який би забезпечив порівняно невисоку її вартість, а також гарантував відповідний рівень якості пряжі та невисоку обривність.
Моделі оптимізації складу суміші, що застосовуються у теперішній час недостатньо відбивають зв'язок між якісними характеристиками сировини та одержуваної із неї пряжі, не враховують вплив якості сировини на обривність. Розроблені Варковецьким М.М. моделі, що враховують зв'язок між властивостями волокна, пряжі та обривністю, є нелінійні, що ускладнює їх застосування.
У зв'язку з цим на основі статистичної обробки даних про якість вихідної суміші та якісних характеристик пряжі одержані рівняння лінійної залежності розривного навантаження, показника якості та обривності пряжі від середньої лінійної щільності, штапельної та розривної довжини, міцності, забрудненості волокон, що входять до складу суміші.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВНУТРІШНІМИ РЕЗЕРВАМИ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок