Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ТЕПЛОМАСООБМІН ТА ГІДРОДИНАМІКА В ПАРОРІДИННИХ ДИСПЕРСНИХ СЕРЕДОВИЩАХ. ТЕПЛОФІЗИЧНІ ОСНОВИ ДИСКРЕТНО-ІМПУЛЬСНОГО ВВЕДЕННЯ ЕНЕРГІЇ

ТЕПЛОМАСООБМІН ТА ГІДРОДИНАМІКА В ПАРОРІДИННИХ ДИСПЕРСНИХ СЕРЕДОВИЩАХ. ТЕПЛОФІЗИЧНІ ОСНОВИ ДИСКРЕТНО-ІМПУЛЬСНОГО ВВЕДЕННЯ ЕНЕРГІЇ / сторінка 16

Назва:
ТЕПЛОМАСООБМІН ТА ГІДРОДИНАМІКА В ПАРОРІДИННИХ ДИСПЕРСНИХ СЕРЕДОВИЩАХ. ТЕПЛОФІЗИЧНІ ОСНОВИ ДИСКРЕТНО-ІМПУЛЬСНОГО ВВЕДЕННЯ ЕНЕРГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,88 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Модель ДОБ передбачає результати дослідів з кращим наближенням, ніж моделі інших авторів.
5. Чисельний аналіз результатів експериментальних досліджень динаміки бульбашок у явищах кипіння і кавітації за допомогою моделі ДОБ дає змогу виявити нові, невідомі раніше закономірності поведінки бульбашок.
6. Вперше детально вивчено особливості поведінки бульбашок у явищах парової кавітації і проаналізовано ступінь впливу режимних параметрів на динамічні характеристики бульбашок.
7. Визначено механізми переходу процесу стабільної пульсації бульбашок в акустичному полі у режим розвиненої кавітації і запропоновано простий метод розрахунку порогових величин параметрів, які визначають початок розвиненої кавітації.
8. Вперше виявлено наявність ефекту розходження двох пульсуючих в акустичному полі бульбашок, що суперечить відомому закону Бйоркнеса про силову взаємодію пульсуючих бульбашок.
9. Запропоновано і обгрунтовано гіпотезу термічної нестабільності парових бульбашок, яка логічно пояснює причини руйнування бульбашок в процесах кавітації.
10. Створено принципово нову модель ДБА, яка описує закономірності розвитку ансамблю бульбашок внаслідок швидкої зміни зовнішнього тиску. За допомогою моделі одержано нову інформацію стосовно поведінки сукупності парових бульбашок у процесах кипіння і кавітації.
11. Створено модель ПТША, призначену для аналізу структури мікротечій в міжбульбашковому просторі ансамблю і для визначення локальних величин тиску та вектора швидкості таких мікротечій. Навіть за умов помірного розвинення ансамблю градієнти цих величини можуть набувати аномально великих значень.
12. Запропоновано новий підхід до розробки математичних моделей парорідинних потоків, який, на відміну від існуючих підходів, забезпечує урахування усіх факторів нерівноважності і коректний опис фізики процесу. В рамках цього підходу створено модель АСП, яка базується на рівняннях моделей ДОБ і ДБА і призначена для аналізу процесів витікання скипаючої рідини через канали.
13. Показано, що модель АСП здатна адекватно прогнозувати закономірності процесу стаціонарного і нестаціонарного витікання скипаючих потоків у широкому інтервалі змінення режимних параметрів, а також точно передбачати витратні характеристики таких потоків без проведення попередніх дослідів.
14. На відміну від існуючих моделей модель АСП описує умови переходу до критичного режиму витікання і відтворює ефект запирання потоку без застосування будь-яких первісних припущень. Вперше встановлено, що у критичному режимі витікання зміна протитиску супроводжується змінюванням локальних параметрів двофазного потоку усередині каналу.
15. Вперше одержано інформацію стосовно характеру передачі імпульсу збурення протитиску усередину каналу назустріч потоку в критичному режимі витікання і розраховано швидкість передачі такого сигналу.
16. Наведені у роботі математичні моделі та розроблені на їх основі комп'ютерні програми використовуються при вирішенні практичних задач,при створенні і удосконаленні технологій, що базуються на принципах ДІВЕ. Створені математичні моделі мають знайти широке застосування як точний і надійний інструмент при дослідженні динаміки парорідинних середовищ бульбашкової структури.
ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ
- газова стала; - питома теплоємність; - енергія; - частота коливань; - масова витрата потоку; - прискорення; - тепловміщення; - номер зони в каналі; - густина потоку речовини; - теплота конденсації; - молекулярна маса; - маса; - концентрація бульбашок; - тиск; - протитиск; - густина потоку теплоти; - радіус; - радіальна координата; - температура; - швидкість; - об’єм; - потужність; - радіальна швидкість; - декартові координати; - коефіцієнт конденсації; - об’ємний паровміст; -товщина теплового граничного шару; - густина енергії; - коефіцієнт теплопровідності; - коефіцієнт динамічної в’язкості; хімічний потенціал; - густина; - коефіцієнт міжфазного натягу; - час.
Індекси
0 - початкове значення; - значення параметра на нескінченному віддаленні; - акустичний; - кипіння; - неперервна фаза; - критичний; - дисперсна фаза; - кінцевий; - кінетичний; - рідина; - максимальне значення; - мінімальне значення; - значення параметра в рідині на границі з бульбашкою; - значення параметра на міжфазній поверхні; - стан насичення; - трансформування; - пара.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: ТЕПЛОМАСООБМІН ТА ГІДРОДИНАМІКА В ПАРОРІДИННИХ ДИСПЕРСНИХ СЕРЕДОВИЩАХ. ТЕПЛОФІЗИЧНІ ОСНОВИ ДИСКРЕТНО-ІМПУЛЬСНОГО ВВЕДЕННЯ ЕНЕРГІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок