Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ ЗАСТОСУВАННЯМ ГАЗОДИЗЕЛЬНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ ЗАСТОСУВАННЯМ ГАЗОДИЗЕЛЬНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ ЗАСТОСУВАННЯМ ГАЗОДИЗЕЛЬНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,61 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Система регулирования подачи газа в газодизель предназначена для ус
тановки на кон-вертируемые дизели, оборудованные центробежным регулят
ором частоты вращения


НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
КУХАРЕНКО Петро Михайлович |
УДК 629.114.2-52
ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ
ЗАСТОСУВАННЯМ ГАЗОДИЗЕЛЬНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ
Спеціальність: 05.05.11 – “Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва”
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті на кафедрі “Трактори і автомобілі” та в Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Улексін Василь Олексійович,
завідувач кафедри “Трактори і автомобілі”
Дніпропетровського державного аграрного університету
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Булгаков Володимир Михайлович,
завідувач кафедри механіки і ТММ Національного аграрного
університету
Кандидат технічних наук, Єсепчук Микола Іванович, заступник директора Державного департаменту тракторного і сільськогоспо-дарського машинобудування Міністерства промислової політики України.
Провідна установа: Кіровоградський державний технічний університет
Захист відбудеться “12” березня 2003 р.
о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.358.01 при Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою:
08631, с.м.т. Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл,
вул. Вокзальна, 11
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ННЦ ІМЕСГ.
Автореферат розіслано “31”січня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради В.В.Адамчук


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В галузі механізації сільського господарства України сьогодні можна виділити дві проблеми, які тісно пов?язані між собою. По-перше, це проблема використання потенціалу потужності енергонасичених енергетичних засобів, який реалізується в основному через підвищення швидкості руху МТА. Підвищення швидкості руху МТА веде до збільшення його динамічної навантаженості, і як результат – до збільшення енерговитрат та підвищення питомої витрати палива на виконання технологічних операцій.
Друга проблема це обмеженість власних запасів палив нафтового походження. Пошук альтернативних нафтовим паливам джерел енергії призводить до використання на автомобілях і тракторах дешевого природного газу. При застосовуванні природного газу виникають нові проблеми, пов’язані з нижчою енергощільністю газобалонних установок, які викликають ускладнення і подорожчання машин, двигуни яких переобладнуються (конвертуються) для роботи на газоподібному паливі, а в деяких випадках потребують суттєвої зміни будови машин. Впровадження газодизельних енергетичних засобів (ГДЕЗ) у сільське господарство потребує вирішення ряду специфічних проблем, пов’язаних з заправкою, технічним обслуговуванням, негативним впливом трактора підвищеної ваги на грунт та додержанням агротехнічних вимог. Наявність власних запасів природного газу в Україні, які дозволяють на третину задовольняти потреби в ньому, при практичній відсутності запасів нафти визначає економічну доцільність застосування ГДЕЗ. Особливості газової промисловості України полягають у наявності малодебетних газових родовищ, які розосереджені по території і можуть розглядатися як місцеві енергетичні ресурси, що визначає доцільність їх використання для потреб сільського господарства.
Відповідно до зазначеного розробка та впровадження енергетичних засобів, що використовують природний газ у якості моторного палива замість рідкого нафтового походження, є актуальними. Враховуючи наявність значного парку машин з двигунами на рідкому паливі, слід також визнати актуальними роботи, спрямовані на пристосування існуючих двигунів для роботи на природному газі та на вирішення проблем, пов’язаних з застосуванням газодизельних енергетичних засобів у сільськогосподарському виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ ЗАСТОСУВАННЯМ ГАЗОДИЗЕЛЬНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок