Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Облік і контроль витрат та доходів на автотранспортних підприємствах споживчої кооперації України

Облік і контроль витрат та доходів на автотранспортних підприємствах споживчої кооперації України

Назва:
Облік і контроль витрат та доходів на автотранспортних підприємствах споживчої кооперації України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,77 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Укоопспілка
Львівська комерційна академія
Панченкова Юлія Валеріївна
УДК 657.471 + 657.6:334.5
П 16
Облік і контроль витрат та доходів
на автотранспортних підприємствах
споживчої кооперації України
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник : кандидат економічних наук, доцент
Озеран Володимир Олександрович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Сопко Василь Васильович
Київський національний економічний університет,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту в промисловості
кандидат економічних наук, професор
Федорович Роман Володимирович,
Тернопільська академія народного господарства,
кафедра економічного аналізу
Провідна установа: Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, кафедра обліку і аудиту, м. Київ
Захист дисертації. відбудеться “ 26 ” жовтня 1999 року о “ 14 ” год. на засіданні спеціалізованої Вченої ради К.35.840.01 з захисту дисертацій на здобуття ступеня кандидата економічних наук Львівської комерційної академії за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського,10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського,10.
Автореферат розісланий “ 23 ” вересня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Блонська В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Автомобільний транспорт споживчої кооперації - це галузь виробництва, яка забезпечує процес розширеного відтворення в суспільстві та здійснює взаємозв’язок між виробництвом, обігом та споживанням. Автомобільний транспорт споживчої кооперації України створює умови для діяльності підприємств і організацій усіх галузей споживчої кооперації й значною мірою впливає на їх фінансовий стан та ефективність господарювання споживчої кооперації України.
Забезпечення оптимальності витрат та зростання прибутковості автотранспортних послуг вимагає удосконалення системи управління. В сучасних умовах господарювання посилення управлінського впливу полягає у вдосконаленні методів управління витратами, як основи формування вартості автотранспортних послуг, і доходами підприємств з метою забезпечення стійкого фінансового стану на ринку автотранспортних послуги. В управлінському аспекті значення витрат і доходів полягає не лише у формуванні фінансового результату діяльності, а і як основи розробки тарифів, вибору стратегії діяльності автотранспортних підприємств та підвищення конкурентоспроможності у ринковому середовищі.
Розвитку методологічних, методичних та організаційних питань обліку й контролю на автотранспортних підприємствах сприяли праці вчених: Білухи М.Т., Верховського І.А., Гаврилової Н.В., Гончарука Я.А., Завгороднього В.В., Заставнюка В.В., Коваленка А.Я., Палія В.Ф., Сопка В.В., Степанюка А.Л., Терлової В.І. та інших. Вони видали серію праць з економіки й планування автомобільного транспорту, машинної обробки економічної інформації, бухгалтерського обліку, аналізу, ревізії, контролю та аудиту фінансово-господарської діяльності автотранспортних підприємств, які досі не втратили свого теоретичного й практичного значення.
Разом з тим, зміни соціально-економічних та становлення ринкових відносин у суспільстві, багатоукладність економіки, розвиток міжнародних автомобільних перевезень вимагають додаткового вивчення ряду теоретичних і практичних проблемних питань щодо методики та організації обліку й контролю витрат і доходів автотранспортних підприємств споживчої кооперації. Зокрема, потребують розв’язання проблеми: невідповідності первинних документів з обліку процесу перевезень та матеріальних витрат сучасним вимогам; відсутності методики відображення витрат та доходів у системі фінансового й управлінського обліку; досягнення оптимізації розподілу накладних витрат за об’єктами обліку; розробки й застосування ефективних методів узагальнення витрат і калькулювання собівартості автоперевезень; вибору найефективнішої організаційної форми контролю витрат та доходів відповідно до специфіки його об’єктів, повільного впровадження автоматизованого обліку витрат та доходів за нормативним методом; оптимізації джерел інформації і методичних прийомів використання даних обліку й контролю у системі управління та ряд інших, які потребують особливої уваги, науково обгрунтованих заходів щодо прискорення їхньої розробки й впровадження у господарську діяльність автотранспортних підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Облік і контроль витрат та доходів на автотранспортних підприємствах споживчої кооперації України

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок