Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ЛЬОДОУТВОРЕННЯ ПРИ ЗАМОРОЖУВАННІ ЦЕМЕНТНОГО каменю в бетоні

ОСОБЛИВОСТІ ЛЬОДОУТВОРЕННЯ ПРИ ЗАМОРОЖУВАННІ ЦЕМЕНТНОГО каменю в бетоні

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ЛЬОДОУТВОРЕННЯ ПРИ ЗАМОРОЖУВАННІ ЦЕМЕНТНОГО каменю в бетоні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
Залізничного ТРАНСПОРТУ
Златковський Олег Анатолійович
УДК 666.97
ОСОБЛИВОСТІ ЛЬОДОУТВОРЕННЯ ПРИ
ЗАМОРОЖУВАННІ ЦЕМЕНТНОГО каменю в бетоні
Спеціальність 05.23.05 - будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків -2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти та науки на кафедрі "Фізико-хімічна механіка і технологія будівельних матеріалів і виробів"
Науковий керівник: заслужений діяч науки та техніки України, доктор технічних наук, професор Ушеров-Маршак Олександр Володимирович, професор кафедри "Фізико-хімічна механіка і технологія будівельних матеріалів і виробів" Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Вандоловський Олександр Георгійович, професор кафедри геодезії Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури;
доктор технічних наук, професор Чистяков Валерій Васильович, професор кафедри будівельних матеріалів Київського національного університету будівництва та архітектури.
Провідна установа: Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра дорожньо-будівельних матеріалів, м. Харків.
Захист відбудеться "22" березня 2001 р. о 14:30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Харківській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий "20" лютого 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради _______________ (Єрмак Є.М.)
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Розвиток технології монолітного бетону при спорудженні та реконструкції будівельних споруд пов'язаний з ростом обсягу робіт у зимових умовах. Аналіз стану розробки цього напрямку бетонознавства за останні десятиріччя свідчить, що багато проблем залишається невирішеними, а деякі з них не відповідають сучасному рівню застосування досягнень фізико-хімії, прикладної інформатики та ін.. Останнім часом розроблені нові підходи до дослідження структури і властивостей дисперсних систем, у тому числі цементного каменю й бетону. Значно розширені можливості використання фізико-хімічного апарату одержання, накопичення й застосування в теоретичних і прикладних цілях результатів аналізу взаємодії при твердінні цементу у бетоні під впливом різних факторів, включаючи температуру. У технології бетону використовуються хімічні добавки для регулювання гідратації й структуроутворення, у тому числі і для зимового бетонування. Однак у спеціальній літературі відсутня інформація про вплив нових добавок на процеси твердіння при знижених і від'ємних (нижче 0°С) температурах. Поглиблення фізико-хімічного рівня пізнання є обов'язковою умовою вибору ефективних складів бетону з добавками й методів забезпечення заданих властивостей у зимових умовах.
До числа основних процесів, що визначають формування властивостей бетону при низьких температурах, відноситься льодоутворення в порах цементного каменю. Як внутрішнє джерело напруження, воно може грати негативну роль і викликати появу дефектів структури. До оцінки параметрів льодоутворення немає єдиного підходу . У зв'язку з цим вивчення особливостей льодоутворення при заморожуванні цементного каменю є досить актуальною задачею сучасного бетонознавства.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано в рамках держбюджетної теми "Розробка уніфікованої ресурсозберігаючої інформаційної технології монолітного та збірного бетону з заданими властивостями на основі урахування термокінетичного фактору тверднення" (наказ Міносвіти України № 37 від 13.02.97), № державної реєстрації 0197U009990.
Мета роботи. Встановлення закономірностей, оцінка небезпеки й можливостей регулювання процесів льодоутворення при заморожуванні цементного каменю в бетоні.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ЛЬОДОУТВОРЕННЯ ПРИ ЗАМОРОЖУВАННІ ЦЕМЕНТНОГО каменю в бетоні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок