Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи і моделі інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств

Методи і моделі інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств

Назва:
Методи і моделі інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,58 KB
Завантажень:
464
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Технологічний університет Поділля
Гейдарова Олена Володимирівна
УДК 658.53
Методи і моделі інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств
спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизованих систем і моделювання в економіці Технологічного університету Поділля (м. Хмельницький) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, Завгородня Тетяна Павлівна, Технологічний університет Поділля (м.Хмельницький), завідувач кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, лауреат премії НАН України з економіки імені А.Г. Шліхтера Костіна Ніна Іванівна, Академія державної податкової служби України, професор кафедри податкової політики та оподаткування
кандидат економічних наук, доцент Іващук Олег Тимофійович, Тернопільська академія народного господарства, доцент кафедри економіко-математичних методів і моделей.
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет, кафедра інформаційних систем в менеджменті.
Захист відбудеться 21 жовтня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.052.01 при Технологічному університеті Поділля за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11,
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Технологічного університету Поділля: 29016, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 110
Автореферат розісланий 19 вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.В. Скринник
загальна характеристика роботи
Актуальність проблеми. Перехід України до ринкової економіки обумовив цілий комплекс нових проблем, які в умовах командно-адміністративної економіки не виникали. Це і нестабільність процесів в економіці, і припинення роботи і банкрутство багатьох підприємств, і пошуки нових ринків збуту, пошуки нових сфер для використання робочої сили багатьох колективів, рішення питань термінового перепрофілювання і реструктуризації виробництва, джерел фінансування і ряд інших проблем. Тепер підприємству потрібно самостійно проводити аналіз щодо освоєння того чи іншого виробу, здійснювати його вибір у плані конкурентноздатності, проводити оцінку перспективності того чи іншого проекту, аналізувати можливість узяття і повернення кредиту, вибирати кредиторів, постачальників, планувати фінансові результати роботи в умовах ризику і невизначеності.
Після прийняття рішення щодо засвоєння випуску нового виробу процес формування майбутнього фінансового результату проходить стадії дослідно-конструкторських робіт, підготовки та засвоєння виробництва, тобто в цьому процесі приймають участь конструктори, технологи, економісти та інші працівники підприємства. В нинішніх умовах, якщо цей період буде тривалим, можуть істотно змінитися обставини, які вплинуть на майбутній фінансовий результат.
Всі ці обставини вимушують використовувати на всіх етапах формування фінансових результатів не строго нормовані значення економічних показників, а їх середні значення з допусками на відхилення, тобто використовувати їх інтервальні оцінки. З врахуванням цього і нових, згаданих вище задач, необхідно проаналізувати відомі методи економічного аналізу і дослідження операцій з погляду можливості їхнього використання для прийняття рішень при плануванні в нинішніх умовах.
Слід зазначити, що питання фінансового аналізу, моделювання і планування фінансових результатів присвячено багато робіт українських учених, насамперед: Бакаєва А.А., Костіної Н.У., Яровицького Н.В., Вітлінського В.В., Олексюка О.О., Орлова О.О., Ізмайлової К.В., Коробова І.Я., Терещенка О.О., Ігумнова Б.Н., Завгородньої Т.П., Мец В.О., Чупіса А.В., Сухарева П.Н., Скворцова Н.Н., Тарасенка О.Г., Лігоненка Л.О., Зайченка Ю.П., Верченка П.І., Завгороднього В.П., Алексєєва А.А., Костирка Л.А., Ткаченка Н.М., Федоровського В.А., та ін.
В ближньому та дальньому зарубіжжі проблеми аналізу та планування господарської діяльності підприємств знайшли відображення в роботах Шеремета А.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Методи і моделі інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок