Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів / сторінка 12

Назва:
автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 

Нагляди при проведенні одного із чисельних експериментів формувалися відповідно до рівності: , де - гауссовській “білий” шум з . Передбачалося, що стаціонарний процес є процесом авторегресіі:
, де , ,- гауссовській “білий” шум з , незалежний з . Функція коваріаціі процесу .
При відомих даних про значення параметрів фільтру Калмана можуть бути знайдені шляхом рішення рівняння Лурье-Рікатті. За відсутності апріорних даних про значення будується адаптивний алгоритм. Оцінка вектора стану визначається виразом
,
коефіцієнти в якому відповідно до інформаційного критерію оцінки на кожному кроці оцінювання розраховуються по формулам , , де - коваріаційна матриця спостережуваного вектора . Результати чисельного настроювання параметра представлені на рис.5.
Результати чисельної реалізації всіх алгоритмів и процедур підтвердили їх ефективність, швидке настроювання і можливість оцінки стану стохастичних об'єктів при апріорно невідомих коваріаціях шумів, а також матрицях стану і нагляду Мал. 5. Настроювання параметра [28].
Проведений порівняльний аналіз розроблених моделей, що настроюються, критеріїв якості, алгоритмів оцінки параметрів і стану, що забезпечує ефективне використовування оброблюваних даних. Виявлені чинники, що впливають на швидкість збіжності алгоритмів оцінки, найважливішим з яких є асимптотична матриця коваріаціий похибок оцінки.
У п'ятому розділі викладені методологічні основи проектування структури для автоматизованої системи стендових випробувань машинобудівних виробів. Проведений аналіз і структуризація модельних показань технологічного процесу і об'єктів автоматизованих випробувань. Формалізовано дерево функціональної структури в системі. Розроблена структура системи як підсистеми інтегрального автоматизованого комплексу створення надійних машин; досліджені питання інформаційного моделювання в системі як інструменту створення виробничих комп'ютерних комплексів. Розглянуті методичні аспекти організації діалогу оператора і комп'ютера в ході автоматизованих випробувань.
Основою для розробки структури АСВ МВ є: модельне визначення процесу випробувань за допомогою теорії і експерименту по вибору режиму випробувань; представлення об'єктів випробувань у вигляді нормативної і діагностичної моделі; узагальнений цілісний структурно-функціональний опис системних властивостей з оптимальним вибором технічних параметрів і характеристик випробовуваних виробів, видів і режимів випробувань [12].
Як основні підсистеми АСВ МВ розглянуті сукупності засобів і методів ідентифікації і оцінки стану, включаючи безпосередньо підсистеми випробувань, статистичної діагностики, аналізу причин зниження якості об'єктів, моделювання процесів пошкодження об'єктів і деградації їх параметрів, вибору самих інформативних характеристик об'єктів випробувань і режимів випробувань (залежно від цілей). Зв'язкам між підсистемами в системі повідомлений напрям, обумовлений трендом процесу пошкодження або структурою об'єктів. При цьому сукупність відповідним чином сполучених підсистем веде до появи нових властивостей АСВ МВ, не властивих підсистемам, що розглядаються автономно: досягненню максимально можливої достовірності інформації про стан об'єктів випробувань, а також значному зниженню тимчасових витрат на ідентифікацію і оцінку стану [10].
Визначення структурних відносин в системі при заданих початкових даних і передумовах передбачає [17]: вивчення існуючої технічної документації на об'єкти, програм і методик, що дозволяють встановити призначення і мету кожного виду випробувань; аналіз взаємозалежності значень параметрів об'єкту і режиму випробувань і вимог до підтримки точності їх заданих значень; складання переліку операцій видів випробувань; встановлення значень параметрів випробувальних режимів, що характеризують вказані операції; визначення параметрів об'єктів випробувань і їх значень, по зміні яких ухвалюватимуться рішення про їх надійність і довговічність; встановлення способу (послідовності) проведення випробувань залежно від мети; встановлення залежностей між змінами значень параметрів об'єктів і змінами значень параметрів випробувальних режимів; вибір типів випробувального устаткування і засобів вимірювання значень параметрів випробувальних режимів для здійснення видів випробувань, передбачених нормативно-технічною документацією; вибір регульованих параметрів процесу випробувань, що враховує наявність у випробувальному комплексі відповідних засобів контролю і управління; вибір типів засобів автоматизованих вимірювань, що забезпечують вимірювання значень параметрів об'єктів із заданими допусками; встановлення тривалості кожного виду випробувань; опис математичних моделей, що характеризують процес випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок