Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською мовою реферат: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

Загрузка...

автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів / сторінка 14

Назва:
автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 

В основі досліджень по створенню структури системи випробувань лежать результати розділу 5, перш за все формалізоване дерево і принципи структурної організації системи. Входами системи служать інформаційні потоки у вигляді параметрів і характеристик випробовуваних об'єктів, їх деталей і складальних одиниць після технологічних операцій виготовлення, а також технічної документації на випробування. Виходами системи - рішення по задоволенню технічних умов на двигуни, інформація про годні і непридатні для подальшої експлуатації двигуни і про їх технологічну собівартість. До складу програмного забезпечення входять тестові програми для перевірки працездатності комплексу технічних засобів, вимірювальних каналів і програмних засобів [21]. Основні модулі програмного забезпечення: вибору інформативних параметрів випробовуваних ДВЗ, вибору точок знімання інформації, ідентифікації і оцінки стану ДВЗ по термогазодінамічним параметрам, визначення моменту відхилення режиму від заданого, ухвалення рішень за наслідками випробувань [31,33]. Інформація по справних двигунах нагромаджується в базі знань, представляючи статистичний матеріал для вдосконалення методик випробувань і виробничого процесу в цілому.
Запропоновані нові технічні рішення для системи управління і систем збору і обробки експериментальної інформації.
Вибір найбільш інформативних параметрів проведений на основі методів побудови і аналізу графів, описаних у розділі 3, а також алгоритму розділу 4.
Граф-моделі використані у поєднанні з ранжируванням параметрів по принципу дівергенції (інформаційної розбіжності) і розрахунком еффективності розподілу різних технічних станів об'єктів випробувань. З 56 структурних і 17 непрямих параметрів для випробувань відібрано 34 і 9 параметрів відповідно [11].
Виявлені параметри, що характеризують якісні показники двигунів внутрішнього згорання. Запропонований метод встановлення якісної і кількісної залежності між вхідними і вихідними параметрами машин. Приведений приклад побудови моделі двигуна внутрішнього згорання, що описує дотикову площину до відповідної поверхні його узагальненої динамічної характеристики (мал.7). Ця модель після i компоненту фазового вектора визначається поверхнею і задається рівнянням у відхиленнях [19]
, (15)
де - відхилення змінних від заданої точки ; - коефіцієнти дотикової площини.
Уздовж лінії характеристики навантаження двигуна визначається спрощена шматково-лінійна модель двигуна щодо малих варіацій параметрів робочого процесу двигуна біля точок лінеаризації. Коефіцієнти такої моделі визначаються по перехідних процесах .
Для подальшого підвищення точності обчислення коефіцієнтів моделі похідні параметрів робочого процесу двигуна виключаються з рівняння (15). Заміна похідної на приводить до дискретних рівнянь
, (16)
Спрощена лінійна модель можлива у вигляді
(17)
де - частота обертання двигуна, - годинна витрата палива.
Модель
(18)
з достатньою для практики випробувань точністю відтворює статичні характеристики досліджуваного двигуна в області . Адекватність моделі оцінюється за допомогою середнього квадрата помилки відтворення процесу по частоті обертання n.
Модель дає можливість моделювання досліджуваних процесів в реальному масштабі часу. Помітимо, що повна нелінійна модель двигуна не дозволяє відтворювати процеси, що відбуваються в ньому, в реальному масштабі часу. Модель (18) призначена для використовування в ході випробувань двигунів на різних режимах, а також для автоматизації побудови їх багатьпараметрових характеристик.
У завершальній частині розділу проведено порівняння різних моделей, критеріїв якості і алгоритмів оцінки параметрів і стану, що забезпечує ефективне використовування оброблюваних даних в автоматизованому виробництві двигунів внутрішнього згорання.
Розраховуються техніко-економічні показники розробленої методології автоматизованих випробувань машинобудівних виробів і її застосування на підприємствах. Акти упровадження методів, алгоритмів і процедур моделювання елементів автоматизованих систем випробувань машинобудівних виробів приведені в додатках до роботи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок