Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів / сторінка 2

Назва:
автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Визначені головні напрями досліджень, що полягають в наступному: встановленні структурних зв'язків засобів автоматизованих стендових випробувань; представленні виробів випробувань моделями, адекватними апріорній інформації; розробці методів ідентифікації і оцінки стану виробів в реальному масштабі часу, здатних адаптуватися до передбачуваних практичних ситуацій. Розроблена ефективна методологія технологічних процесів стендових випробувань виробів машинобудування і складова універсальної автоматизованої системи, що включає методи підготовки, проведення і обробки результатів випробувань. Це дозволяє оперативно аналізувати інформацію про стан і резерв якості об'єктів випробувань з виробленням рекомендацій по вдосконаленню конструкторських і технологічних рішень. Робота прив'язана до відомих конструкцій стендів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Тема дисертаційної роботи відповідає науковій тематиці факультету технології і автоматизації машинобудування, приладобудування і транспорту Севастопольського національного технічного університету в області розробки принципів і засобів автоматизованого виробництва. Результати, одержані автором дисертації, використані при виконанні держбюджетної роботи “Розробка наукових основ оптимального управління при обробці заготівок на автоматизованому устаткуванні” (1997-1999рр., номер реєстрації 0198U002231).
Метою дисертаційної роботи є підвищення точності і інформативності, скорочення термінів автоматизованих стендових випробувань машинобудівних виробів на основі вдосконалення методології і математичного забезпечення систем технологічних процесів стендових випробувань, методів і алгоритмів їх моделювання.
Основні задачі дослідження:
1. Формалізація задач підвищення точності і інформативності автоматизованих стендових випробувань машинобудівних виробів, зокрема, для виявлення резервів якості.
2. Розробка інформаційного забезпечення технологічних процесів автоматизованих стендових випробувань машинобудівних виробів.
3. Моделювання елементів автоматизованої системи випробувань як єдиної системи на основі виявлення якісних і кількісних залежностей між вхідними і вихідними параметрами виробів в процесі випробувань з урахуванням їх стохастичної поведінки.
4. Створення методів і алгоритмів ідентифікації і оцінки стану випробовуваних виробів за заданими критеріями якості, зокрема - в умовах непрямої і неповної апріорної інформації.
Об'єктом і предметом дослідження є методи забезпечення якісних і кількісних показників автоматизованих технологічних процесів стендових випробувань машинобудівних виробів, принципи побудови інформаційного і математичного забезпечення випробувань на основі моделювання елементів автоматизованої системи випробувань як підсистеми інтегрованого машинобудівного виробництва.
Методи дослідження. Теоретичні дослідження характеристик виробів і вибір основних параметрів автоматизованих систем випробувань проведені на основі системного аналізу і теорії інформації. Запропонований новий інформаційний критерій адекватності моделей реальним об'єктам і процесам.
При розробці методології і математичного забезпечення автоматизованої системи випробувань використані методи: теорії автоматичного управління, теорії дискретних адаптивних систем, лінійної і нелінійної параметричної і рекуррентної оцінки, перевірки статистичних гіпотез, теорії тимчасових рядів, стохастичної оптимізації, лінійної алгебри, теорії інформації. При перевірці критеріїв оцінки і адекватності моделей застосовані методи моделювання, що базуються на аналітичному і чисельному експерименті на ЕОМ з рішенням тестових задач, а також на експериментальній перевірці результатів моделювання в лабораторних і виробничих умовах (ГРП “АвтоЗАЗ-Мотор”, Сімферопольський завод електричних машин, судоремонтний завод ЧФ, авторемонтні підприємства м. Севастополя).
На захист виносяться:
1. Методи аналітичного опису складних машинобудівних виробів і процесів як об'єктів автоматизованих стендових випробувань з вибором необхідних інформативних параметрів і характеристик.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок