Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів / сторінка 7

Назва:
автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 

Процес випробувань описується сукупністю характеристик {X, Y, U, W, S, g, V, MSt,T, Rst,T, Rt,T}, де X={x1,…xn}- неспостережувані параметри, Y={y1,…ym} - спостережувані показники випробовуваного виробу, U={u1,…up} - характеристики умов зовнішнього середовища; W={w1,… wq} - неконтрольовані фактори, що характеризують діючі в системі обурення; S – множення точок знімання інформації; g - способи представлення інформації; V - вектор руху точок знімання інформації (постійне їх місцезнаходження - окремий випадок); MSt,T - математична модель, що зв'язує інформативні параметри на основі спостережуваних даних; Rst,T - приватне рішення, що приймається по MSt,T; Rt,T - остаточне рішення на основі уточненої моделі; t, T - час нагляду і час ухвалення рішення про стан системи, її параметри і характеристики.
Відсутність попередньої оцінки інформативності параметрів веде до невірного приватного Rs і остаточного R рішенням про технічний стан об'єкту або виробу і, отже, його придатності до експлуатації. Під інформативністю параметра розуміється ступінь зниження невизначеності знань про технічний стан досліджуваного виробу після використовування інформації про параметр за наслідками випробувань. Одним з основних факторів підвищення достовірності обробки інформації, а, отже, забезпечення ефективності випробувань, є створення моделі, що мінімізує множення контрольованих параметрів і точок знімання інформації без зниження ефективності оцінок Rst,T і Rt,T [9,24,34]. Вказана задача ускладнюється тим, що найважливіші структурні параметри виробів неможливо зміряти, або вимірювання стримуються економічними факторами.
Для вирішення задачі експериментальна інформація структурується у вигляді семантичної мережі основних параметрів, що використовуються [17]. Над мережею будується породжений нею орієнтований граф, що зв'язує орієнтовані відносини логічного проходження процесів, що вивчаються. Розглядається безліч параметрів D, що складаються з підмножин структурних параметрів Р={pi} і режимних параметрів Q={qj}, між елементами яких існує зв'язок типу “структурний параметр - режимний параметр”. Відношення між елементами множини D записується як qj = f(pi1, ..., pin); при цьому структурні параметри, що входять в безліч pi1, ..., pin, можуть впливати на інші режимні параметри. Відношення f вводить структуру впорядкованості на множині D. Тим самим спрощується формалізація однієї з основних задач підготовки автоматизованих стендових випробувань виробів.
Методика мінімізації орієнтованого графа над множиною D включає: обчислення взаємної кореляції кожних двох параметрів або множинної кореляції і виключення параметрів з сильним кореляційним зв'язком; обчислення взаємної кореляції змін контрольованих параметрів в момент із значеннями параметрів критеріїв придатності в момент ; обчислення міри інформації, одержуваної від контрольованих параметрів про технологічні дефекти і відмови, що викликаються ними. Новою частиною методики є розвиток відомого математичного підходу до рішення центральної проблеми в теорії розпізнавання образів, пов'язаного з попередньою обробкою і стисненням даних. Параметри ранжируються по інформаційному критерію, формованому на основі дивергенції (інформаційної розбіжності) між множеннями параметрів, що характеризують різні стани випробовуваних об'єктів; оцінюється ефективність розділення цих станів [3].
Найбільш інформативними вважаються параметри, яким відповідають найбільші значення інформаційного критерію, оскільки вони містять максимум розрізняючої інформації. Параметри, внесок яких в інформаційний функціонал невеликий, виключаються з розгляду. Наприклад, -мірний стохастичний вектор , - число параметрів, характеризує стан об'єкту з кінцевої безлічі станів; - густина розподілу для вектора за умови, що він передає стан об'єкту. Визначаються інваріантні властивості можливих станів об'єкту, які надалі використовуються для зменшення розмірності вектора (пониження потужності множення параметрів).
Задача зменшення розмірності вектора вирішена шляхом визначення матриці, що перетворює початковий вектор в такий, елементи якого максимізують відстань між станами.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок