Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

Назва:
автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Севастопольський національний
технічний університет
 
ПЕРВУХІНА Олена Львівна
УДК 621.002:681.324
автоматизовані стендові випробування
машинобудівних виробів
05.13.07 - автоматизація технологічних процесів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Севастополь - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Севастопольському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант
доктор технічних наук, професор
Новосьолов Юрій Костянтинович, Севастопольський національний технічний університет, декан факультету технології і автоматизації машинобудування, приладобудування і транспорту
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Копп Вадим Якович, Севастопольський національний технічний університет, завідувач кафедрою приладобудування;
доктор технічних наук, професор Михальов Олександр Іллич, Національна металургійна академія України, завідувач кафедрою інформаційних технологій і систем;
доктор технічних наук, професор Стенін Олександр Африканович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри технічної кібернетики.
Провідна організація:
Національний політехнічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 18.09.2003 р. о годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 50.052.02 при Севастопольскому національному технічному університеті за адресою: 99053, м. Севастополь, Студмiстечко.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці СевНТУ.
Відгуки на автореферат просимо надсилати на ім’я секретаря спеціалізованої вченої ради за вказаною адресою.
Автореферат розісланий
18.08.2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д 50.050.02 к.т.н., доц.
Крамарь В.О.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми.
Використовування сучасних машин, особливо транспортних і підйомно-транспортних, нерідко супроводжується аваріями і навіть катастрофами з людськими жертвами, матеріальним збитком і екологічними наслідками. Ряд компаній виробників машин вимушені повертати їх на заводи для усунення непоправностей або навіть знімати з експлуатації. В цих умовах необхідний перехід до нового рівня контролю якості машинобудівних виробів. Знання про стан і тенденції зміни властивостей виробів повинні інтегруватися в комплексну оцінку якості для вироблення управляючих рішень. Тому технологічні процеси випробувань, як завершальна стадія виготовлення машинобудівної продукції, виконують важливу роль. Проблема не може бути розв'язана збільшенням термінів випробувань, оскільки це призводить до підвищення собівартості виробів без гарантії їх надійності.
До теперішнього часу науковими колективами в області проведення випробувань технічних об'єктів створені раціональні методи і методики. Проте інтенсивний розвиток і ускладнення машин і механізмів, посилювання вимог до їх надійності обумовлював необхідність подальшого підвищення результативності стендових випробувань і їх повнішої автоматизації. В ході технологічних процесів стендових випробувань машинобудівних виробів мають місце інформаційні обмеження не тільки відносно об'ємів апріорної інформації, але і відносно статистичних характеристик шумів, обурень, параметрів. Розподіли вірогідності, особливо для нових технологічних процесів і об'єктів, як правило, невідомі. Для оцінки технічного стану виробів використовуються сигнали, перетворені системами різної фізичної природи. Однією із задач стендових випробувань є пошук нових конструкторських і технологічних рішень на основі аналізу непрямої і неповної інформації про об'єкти в процесі їх випробувань.
Проблема створення науково-технічних основ автоматизованих систем і методології технологічних процесів стендових випробувань машинобудівних виробів з метою підвищення точності і інформативності результатів і скорочення термінів випробувань в даний час стає особливо актуальною у зв'язку з оснащенням стендів сучасними ЕОМ. В дисертації виділені підходи до рішення вказаної проблеми: математичний, пов'язаний з розвитком методів оцінки стану виробів; інформаційний, полягаючий в розвитку і реалізації принципів інформаційного забезпечення автоматизованих випробувань; методологічний, що відображає нову структуру організації випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: автоматизовані стендові випробування машинобудівних виробів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок