Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТАВРОВОГО ПРОФІЛЮ

ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТАВРОВОГО ПРОФІЛЮ

Назва:
ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТАВРОВОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,89 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Полтавський національний технічний
університет імені Юрія Кондратюка
Носач Олександр Борисович
УДК 624.012:620.174
ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ
КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТАВРОВОГО ПРОФІЛЮ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті
імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Клименко Євгеній Володимирович,
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій (м. Полтава)
Офіційні опоненти:   Дорофеєв Віталій Степанович, д.т.н., професор, завідувач кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій, Одеська державна академія будівництва та архітектури (м. Одеса);
Семко Олександр Володимирович, кандидат технічних наук, доцент кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, (м. Полтава)
Провідна установа:   Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України (кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій) (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться 24 грудня 2002 року о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 234.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 21 листопада 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чернявський В.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Залізобетон залишається одним з основних конструкційних матеріалів, що застосовуються у будівництві. Задачі сьогодення – це підвищення експлуатаційної надійності як існуючих будівельних конструкцій, так і тих, що зводяться і проектуються. Особливістю залізобетонних конструкцій є можливість появи і розвитку в них тріщин, що з часом може призвести до корозії арматури і зниження або втрати несучої здатності окремими елементами чи цілою конструкцією. Розрахунок за утворенням і шириною розкриття тріщин в елементах, що зазнають одночасної дії кількох силових факторів, досить складний. В приопорних зонах таких конструкцій одночасно діють згинальний момент, поперечна, а іноді і поздовжня сила. Зважаючи на велику кількість залізобетонних конструкцій, що через особливості конструктивної схеми, неоднорідність матеріалу, відхилення при виготовленні і монтажі, працюють на косе згинання, розробка методики розрахунку тріщиностійкості похилих перерізів залізобетонних елементів є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації пов'язана з науково-дослідною програмою кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка “Дослідження напружено-деформованого стану залізобетонних конструкцій, що працюють на косе позацентрове стиснення і косий згин, розробка методів їх розрахунку та раціонального армування” за №0198U002690, затвердженою наказом по університету №05-17 від 30 січня 1998 р., і затверджена на засіданні науково-технічної ради університету 28 січня 1999 р. протокол №1.
Мета дослідження: виконати кількісну оцінку впливу різних факторів на напружено-деформований стан похилого перерізу в стадіях утворення і розкриття похилих тріщин та розробити методику розрахунку тріщиностійкості похилих перерізів таврових залізобетонних елементів при косому згинанні.
Задачі дослідження:
1. Експериментально дослідити напружено-деформований стан похилих перерізів у таврових залізобетонних елементах без попереднього напруження при косому згинанні в стадіях утворення і розкриття похилих тріщин.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТАВРОВОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок