Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗМІСТ І МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ УЧНІВ 10 – 11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ

ЗМІСТ І МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ УЧНІВ 10 – 11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ

Назва:
ЗМІСТ І МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ УЧНІВ 10 – 11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,20 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.П.ДРАГОМАНОВА
СОЛОНЕНКО Надія Степанівна
УДК 372. 833
ЗМІСТ І МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ
УЧНІВ 10 – 11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ
13.00.02 – Теорія та методика трудового навчання
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
 
 
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, кафедра трудового навчання, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник : доктор педагогічних наук, професор Терещук
Григорій Васильович, Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Вихрущ Анатолій Володимирович, Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти, проректор з наукової роботи
кандидат педагогічних наук, доцент Рудакевич Марія Іванівна, Українська Академія державного управління при Президентові України, докторант
Провідна установа: Бердянський державний педагогічний університет ім. П.Д.Осипенко, кафедра професійної педагогіки і методики трудового навчання, Міністерство освіти і науки України, м.Бердянськ
Захист відбудеться “_31_” _січня_ 2001 року о _16 30____ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26.053.05 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова за адресою: 01601, м.Київ, вул.Пирогова, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (01601, м.Київ, вул.Пирогова, 9)
Автореферат розісланий “__21__” __грудня__ 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко Р.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Ринкові перетворення завжди належали до найактуальніших проблем у всьому світі. Україна, як молода незалежна держава, відкриває для себе шлях переходу до економіки, що регулюється ринком. Ринкова економіка пройшла довгий шлях еволюції, перш ніж набрала сучасного вигляду.
Україна поринула у нові економічні відносини, не вирішивши, здавалося б, найголовнішого і найпростішого завдання - підготувати людей, ознайомити їх з основами ринкових відносин. Проте, жити в ринку доводиться і тим, хто схильний до підприємницької діяльності й на свій страх і ризик намагається організувати якусь справу, і домогосподаркам, і вчителям, і лікарям, артистам, які на перший погляд, здавалося б, безпосередньо економічно з ринком не зв'язані. Але це не так. Ринок вимагає від усіх нового рівня знань.
Перехід на початку 90-х років до нової моделі господарювання, адекватної ринковій економіці, становлення та розвиток підприємництва на основі самостійної ініціативи та трансформації державної власності в інші форми, визначення конституційних основ незалежної Української держави суттєво позначилися на всіх напрямках розвитку нашого суспільства: політичному, економічному, культурному, освітньому.
Ефективність будь-якої діяльності великою мірою залежить від раціонального управління. В усі часи особливо високо цінувалися люди, що мали управлінський, організаторський талант. Володіння функціями діагностування, керівництва, аналізу і коригування процесом діяльності - визначальна умова високопрофесійного управління. Він потрібен в будь-якій сфері суспільного життя та виробництва: для управління організацією, в сфері побуту, управління трудовим, промисловим, сільськогосподарським колективом і т. ін.
З розвитком виробництва потреба в управлінських кадрах різко зростає. Отже, суспільство не може покладатися тільки на очікування самородків. Виникла необхідність в досить масовій появі високопрофесійних управлінців.
Без глибокого знання ринкової економіки не можна розібратись у хитросплетіннях економічного життя, підприємницької діяльності. Без знання основ діяльності бірж і банків, форм економічних відносин дуже непросто пристосуватись до ринкових умов життя.
Починати необхідно з вивчення у школах, ліцеях, гімназіях, училищах і коледжах основ підприємницької діяльності та основ управління (менеджменту).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЗМІСТ І МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ УЧНІВ 10 – 11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок